Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас!
Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас!

Поділитися новиною:

Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас!

6 та 7 березня 2017 року в Кислівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Сонечко» Кислівської сільської ради відбулося свято 8 Березня.

Це весняне свято завжди проходить душевно. Діти співають, танцюють, читають вірші для своїх любих матусь, бабусь та сестричок. Лунають теплі й добрі слова. Прийшли порадіти за своїх малюків і татусі.

Вихованці різновікової групи  «Пізнайки» показали конкурсну програму «Доньки-матусі», у якій змагалися дівчатка з матусями. Діти грали в ігри, дарували подарунки.

В гості до Мухи-цокотухи завітали діти старшого дошкільного віку –  Бджілка, Метелик, Сонечка, Жучки, Павучок та Мурахи. Зустрілися вони на жіноче свято, щоб повеселитися та привітати матусь.

Вихованці отримали велике задоволення.

 

 

Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас! Альбом: Все навкруг дзвенить піснями – 8 Березня у нас!
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9992 | Переглядів: 79Дата публікації: 14:28 13.03.2017
Версія для слабо- зорих