Пошук
Анонс подій
21.11.2017
22.11.2017
23.11.2017
09:00 - Засідання районного профспілкового комітету працівників освіти району Засідання районного профспілкового комітету працівників освіти району Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.11.2017 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
10:00 - Участь в обласному (зональному) етапі змагань з волейболу Участь в обласному (зональному) етапі змагань з волейболу Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.11.2017 10:00 Місце проведення:На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Металург» в смт. Ківшарівка
11:00 - Нарада керівників ДНЗ та НВК Нарада керівників ДНЗ та НВК Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.11.2017 11:00 Місце проведення:Відділ освіти
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Результати   ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів

Поділитися новиною:

Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

У 2016/2017 навчальному році учні району посіли 7 призових місць у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !

Черненка Владислава, учня 11 класу  Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який посів:

- І місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з економіки (підготувала Юр’їва Ольга Семенівна);

- ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з географії (вчитель Бондар Олена Віталіївна);

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з історії (вчитель Коржова Олена Василівна).

Євсюкову Дар’ю, ученицю 11 класу Курилівського ліцею, яка посіла: 

- ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з екології (вчитель  Шаповалова Наталія Вікторівна).

Давидову Ілону, ученицю 11 класу  Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла: 

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з екології (вчитель  Здор Сергій Вікторович).

Зінченко Дар’ю, ученицю 9 класу Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла:

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з географії (вчитель Канцедал Ганна Вікторівна).

Григірчик Сусанну, ученицю 10 класу Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка посіла:

- ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з правознавства  (вчитель Дубовецький Олег Георгієвич).

 

 

 

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9978 | Переглядів: 107Дата публікації: 15:46 09.03.2017