Пошук
Анонс подій
25.04.2018
26.04.2018
27.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури
Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури

Поділитися новиною:

Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури

22 лютого 2017 року на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів працювала методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Використання проектних та комп’ютерних технологій на уроках зарубіжної літератури».

Досвід роботи з даного питання презентувала вчитель вищої категорії, старший вчитель Щербонос Катерина Федорівна. Учитель провела цікавий урок у 7 класі за новелою О.Генрі  «Останній листок», у ході якого учні показали ґрунтовні знання, узагальнені у власних проектах.

          У ході  спілкування досвідчений педагог ознайомила присутніх із власними напрацюваннями та досягненнями учнів, їх творчими роботами, акцентувала увагу на важливості запровадження методу проектів на уроках зарубіжної літератури. Колега Катерини Федорівни, учитель англійської мови та зарубіжної літератури Кусяк Марина Юріївна, продемонструвала сайт  свого наставника та власний блог, де вчителі діляться своїми найцікавішими моментами, успіхами та досягненнями у роботі.

          Водолазська Н.В., керівник РМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури, підвела підсумок заходу та висловила подяку  Катерині Федорівні за актуальний, цікавий урок, проведений на високому науково-методичному рівні.

 

Методист Кургузова С.Д.

Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9899 | Переглядів: 147Дата публікації: 16:32 23.02.2017
Версія для слабо- зорих