Пошук
Анонс подій
22.02.2018
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури
Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури

Поділитися новиною:

Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури

22 лютого 2017 року на базі Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів працювала методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Використання проектних та комп’ютерних технологій на уроках зарубіжної літератури».

Досвід роботи з даного питання презентувала вчитель вищої категорії, старший вчитель Щербонос Катерина Федорівна. Учитель провела цікавий урок у 7 класі за новелою О.Генрі  «Останній листок», у ході якого учні показали ґрунтовні знання, узагальнені у власних проектах.

          У ході  спілкування досвідчений педагог ознайомила присутніх із власними напрацюваннями та досягненнями учнів, їх творчими роботами, акцентувала увагу на важливості запровадження методу проектів на уроках зарубіжної літератури. Колега Катерини Федорівни, учитель англійської мови та зарубіжної літератури Кусяк Марина Юріївна, продемонструвала сайт  свого наставника та власний блог, де вчителі діляться своїми найцікавішими моментами, успіхами та досягненнями у роботі.

          Водолазська Н.В., керівник РМО вчителів російської мови та зарубіжної літератури, підвела підсумок заходу та висловила подяку  Катерині Федорівні за актуальний, цікавий урок, проведений на високому науково-методичному рівні.

 

Методист Кургузова С.Д.

Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури Альбом: Методична студія вчителів російської мови та зарубіжної літератури
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9899 | Переглядів: 133Дата публікації: 16:32 23.02.2017
Версія для слабо- зорих