Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар вчителів історії
Семінар вчителів історії

Поділитися новиною:

Семінар вчителів історії

22 лютого на базі відділу освіти відбувся семінар для вчителів історії загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Використання краєзнавчих засобів у формуванні ціннісних компетентностей особистості на уроках історії».

Вчитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Тарасенко В.С., вчитель вищої категорії, старший вчитель презентував власний досвід роботи з даного питання. Дяченко М.О., вчитель вищої категорії, старший вчитель Нечволодівського НВК познайомив присутніх з досвідом своєї роботи за темою «Краєзнавча робота як форма патріотичного виховання учнів». Своїми наробками краєзнавчої роботи поділився  Стреляний А.О., який пропрацював у протягом багатьох років Сеньківській ЗОШ І-ІІІст. У ІІ частині семінару за участю голови Літвінової І.В. та членів методичної ради Лозовської І.М., Фоменко А.М., Пелих О.М. Тарасенко В.С. презентував проект навчальної програми факультативного курсу «Мій рідний край» для учнів 7,8 та 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні.

Методист Лозовська І.М.                      

Альбом: Семінар вчителів історії Альбом: Семінар вчителів історії Альбом: Семінар вчителів історії Альбом: Семінар вчителів історії
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9897 | Переглядів: 166Дата публікації: 14:47 23.02.2017
Версія для слабо- зорих