Пошук
Анонс подій
16.12.2017
17.12.2017
19.12.2017
день - Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка» Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:19.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
10:00 - Відкриття інклюзивної групи для дітей з особливими освітніми потребами Відкриття інклюзивної групи для дітей з особливими освітніми потребами Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.12.2017 10:00 Місце проведення:Глушківський ДНЗ (я-с) «Берізка»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар вчителів історії
Семінар вчителів історії

Поділитися новиною:

Семінар вчителів історії

22 лютого на базі відділу освіти відбувся семінар для вчителів історії загальноосвітніх навчальних закладів району за темою «Використання краєзнавчих засобів у формуванні ціннісних компетентностей особистості на уроках історії».

Вчитель Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Тарасенко В.С., вчитель вищої категорії, старший вчитель презентував власний досвід роботи з даного питання. Дяченко М.О., вчитель вищої категорії, старший вчитель Нечволодівського НВК познайомив присутніх з досвідом своєї роботи за темою «Краєзнавча робота як форма патріотичного виховання учнів». Своїми наробками краєзнавчої роботи поділився  Стреляний А.О., який пропрацював у протягом багатьох років Сеньківській ЗОШ І-ІІІст. У ІІ частині семінару за участю голови Літвінової І.В. та членів методичної ради Лозовської І.М., Фоменко А.М., Пелих О.М. Тарасенко В.С. презентував проект навчальної програми факультативного курсу «Мій рідний край» для учнів 7,8 та 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні.

Методист Лозовська І.М.                      

Альбом: Семінар вчителів історії Альбом: Семінар вчителів історії Альбом: Семінар вчителів історії Альбом: Семінар вчителів історії
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9897 | Переглядів: 133Дата публікації: 14:47 23.02.2017