Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти
Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти

Поділитися новиною:

Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти

31.01.2017 на базі відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів та позачергове засідання колегії відділу освіти

В ході наради були обговорені такі питання:

1. Про стан учнівського травматизму у ЗНЗ району.

  1. . Про підсумки роботи відділу освіти  та навчальних закладів з охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту за 2016 рік та завдання на 2017 рік.

3.Про особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) за діяльністю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів у 2017 році.

4. Про обговорення освітнього проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області» (за матеріалами обласної наради начальників відділів (управлінь) освіти від 18.01.2017

  1. Про модернізацію мережі дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. (за матеріалами обласної наради начальників відділів (управлінь) освіти від 18.01.2017) 

6. Про підготовку до проведення ЗНО (за матеріалами обласної наради начальників відділів (управлінь) освіти від 18.01.2017)

7. Про порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних.

        За підсумками наради керівникам загальноосвітніх навчальних закладів видано  доручення для виконання та керівництва у роботі. За результатами обговорення освітнього проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області» напрацьовано конкретні пропозиції, які надіслані КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

        Відбулась зустріч з членами Всеукраїнської національно-патріотичної організації «Пласт», які розповіли про роботу організації по вихованню у дітей та молоді поваги до національних традицій.

      На позачерговому засіданні колегії відділу освіти затверджено зміни до Плану роботи відділу освіти на 2017 рік у зв’язку зі змінами у законодавстві України щодо здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів.

 

Заступник начальника відділу освіти                            В.І. Балабай

 

 

Альбом: Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти Альбом: Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти Альбом: Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти Альбом: Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти Альбом: Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти Альбом: Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти Альбом: Нарада керівників та позачергове засідання колегії відділу освіти
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9789 | Переглядів: 195Дата публікації: 15:43 03.02.2017
Версія для слабо- зорих