Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!
З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Поділитися новиною:

З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі колеги! Відділ освіти Куп'янської районної державної адміністрації від усього серця вітає Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла и надії.

 

 Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2016-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

   Напередодні Нового 2017-го Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичемо Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

 З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою, начальник відділу освіти Жадановська Т. В.

 

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9621 | Переглядів: 190Дата публікації: 12:45 30.12.2016
Версія для слабо- зорих