Пошук
Анонс подій
25.04.2018
26.04.2018
27.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Урочистість з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон
Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон

Поділитися новиною:

Урочистість з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон

29.12.2106 року відбулася урочистість з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На святковій лінійці були присутні гості: заступник голови Харківської обласної державної адміністраці Шахненко Є.Д., Герой України, депутат Верховної Ради України Остапчук В.М., голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник М.М., голова Куп’янської районної ради Ківшар Г.В., голова Петропавлівської сільської ради Козирєва О.М., заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Польоха О.І., начальник відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Жадановська Т.В., голова ФГ «Ромашка» Козир А.Д.

                  Всі гості привітали присутніх з цією урочистістю, побажали напередодні Нового року здійснення всіх мрій, добробуту та нових звершень на благо Петропавлівської школи та сільської громади.

                 Директор школи Жадановський С.М., подякував всім присутнім за впровадження та реалізацію всіх питань пов’язаних з встановленням вікон в навчальному закладі, а також передав слова вдячності та подяку від колективу школи, батьків учнів голові Харківської обласної державної адміністрації Світличній Юлії Олександрівні.   

                  Символічно, що ця урочистість відбувалася саме напередодні Нового року та Різдвяних свят, коли загадуються бажання з надією на їх здійснення. Ми давно мріяли про те, щоб замінити вікна на енергозберігаючі, і сьогодні ця мрія здійснилася. Вдячні всім мешканцям нашої громади за підтримку і небайдужість.

 

Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон Альбом: Урочистість  з приводу завершення робіт по встановленню енергозберігаючих вікон
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9618 | Переглядів: 236Дата публікації: 14:40 29.12.2016
Версія для слабо- зорих