Пошук
Анонс подій
24.11.2017
08:30 - Апаратна нарада відділу освіти Апаратна нарада відділу освіти
1. Про стан охоплення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району гуртковою роботою у 2017/2018 навчальному році»
2. Про підготовку до новорічних та різдвяних свят
Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.11.2017 08:30 Місце проведення:Відділ освіти

10:00 - Проведення конкурсного уроку учасниками І районного туру Всукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Фізична культура» Проведення конкурсного уроку учасниками І районного туру Всукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Фізична культура» Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.11.2017 10:00 Місце проведення:Подолянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25.11.2017
26.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Гра "Хто зверху?"
Гра \"Хто зверху?\"

Поділитися новиною:

Гра "Хто зверху?"

Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Розібратися в ньому прагнули і учні нашої школи у грі «Хто зверху?».

          Під час гри хлопці прагнули показати, хто править світом, а найчарівніша половина людства постійно доводила, що є ще й найрозумнішою! То ж що відбувалося на сцені?   

           Ведучі та організатори проекту «Хто зверху?» у школі Загоруйко Вікторія, Шайдурова Аліна та Ляшенко Лілія доклали чимало зусиль, щоб провести гру цікаво, невимушено та захоплююче. Різноманітні конкурси, бонусні запитання вражали широтою охоплених  сфер життя.

          Спочатку свої здібності показали учні школи, а вражені вчителі не змогли залишитись осторонь і теж із задоволенням включилися у гру. Так само як і діти, вчителі  демонстрували сукупний інтелект у конкурсах «Показуха» та «Хто я?», демонстрували практичні вміння у фарбуванні нігтів та забиванні гвіздків у дошку, доводили, що немає проблем з інтелектом у конкурсі «Склади літери» та інше. Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Одним словом, учасники було просто мо-ло-дці, але пощастило в цій грі  команді дівчат. Тож, вітаємо їх з перемогою. А всім бажаючим рекомендуємо сформувати свої команди та позмагатися у наступних баталіях.

           

Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?" Альбом: Гра "Хто зверху?"
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9584 | Переглядів: 136Дата публікації: 09:31 26.12.2016