Пошук
Анонс подій
25.04.2018
26.04.2018
27.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
День Святого Миколая
День Святого Миколая

Поділитися новиною:

День Святого Миколая

19 грудня православні люди всього світу святкують день Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями, саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

    З особливим шармом пройшло  свято «Ой, хто, хто Миколая любить!» в Курилівській ЗОШ І-ІІ ст. Адже всі знають, що Миколай був покровителем всіх діток.  Якщо ж у переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає. Діти в листах просять покровителя виконати свої мрії. Саме доброта і віра в чудеса здатна зберігати все найдорожче в людських серцях.

Перемогу в свято Миколая Чудотворця звичайно здобуває добро: кожна дитина отримала свій довгоочікуваний подарунок. Це довго- очікуване свято вчить милосердю, щедрості і любові. Добру традицію відзначати це свято передають з покоління в покоління,  прищеплюючи важливі цінності нашим дітям.

Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая Альбом: День Святого Миколая
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9583 | Переглядів: 114Дата публікації: 09:28 26.12.2016
Версія для слабо- зорих