Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
«Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика»
«Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика»

Поділитися новиною:

«Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика»

13 грудня 2016 року на базі Курилівського ліцею провели конкурсні уроки учасники першого (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика»:

  • Донцова Зоя Леонідівна, вчитель біології Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у 8 класі на тему «Будова і функція шкіри»;
  • Самотуга Ольга Миколаївна, вчитель біології Лісностінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  у 9 класі на тему «Будова і функції органів травлення, травні залози. Травлення в ротовій порожнині. Зуби»;
  • Швидкий Андрій Валентинович, вчитель інформатики Сеньківської ЗОШ І-ІІ ступенів, у 6 класі на тему «Практична робота №5. Працюємо з мультимедіа»;
  • Ткачов Артем Миколайович, вчитель інформатики Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, у 10 класі на тему «Обмін миттєвими повідомленнями»

 

Оцінювання конкурсних уроків та їх самоаналізу здійснювали члени предметних журі. Але найвищою оцінкою були щасливі очі учнів, які отримали незабутні враження від спілкування з майстрами своєї справи – молодими та більш досвідченішими вчителями-конкурсантами.   Результати конкурсних завдань буде висвітлено на нашому сайті.

Відділ освіти Куп’янської РДА виражає подяку адміністрації, вчителям біології, інформатики Курилівського ліцею за створені умови для проведення районного заходу.

 

Завідувач ІМЦ    Літвінова І.В.

 

Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика» Альбом: «Учитель року» у номінаціях «Біологія» та «Інформатика»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9560 | Переглядів: 213Дата публікації: 16:10 20.12.2016
Версія для слабо- зорих