Пошук
Анонс подій
26.09.2017
28.09.2017
30.09.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
«Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі»
«Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі»

Поділитися новиною:

«Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі»

19.12.2016 року на базі Кіндрашівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів художньо-естетичного циклу «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Книш С.Я. презентувала систему роботи закладу з національно-патріотичного виховання учнів художньо-естетичними засобами. Учасники семінару відвідали урок-подорож з музичного мистецтва в 3 класі вчителя музичного мистецтва Хитриної О.В. Також Хитрина О.В. провела майстер-клас з музичного мистецтва для учасників семінару «До, ре, мі, фа, соль, ля». Майстер-класи з образотворчого мистецтва провели вчитель Ягіднянської ЗОШ І – ІІІ ступенів Лашко Г.В.  на тему «Виготовлення об’ємної листівки» та вчитель образотворчого мистецтва Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наконечна М.П. «Виготовлення святкової листівки». Учасники семінару відвідали виставку-презентацію новорічних композицій «Зимові фантазії» та виховний захід «В день Святого Миколая душа весело співає». Практичний психолог закладу Чорна В.П. наприкінці семінару провела з учасниками психологічний. Методист ІМЦ Якубинська Оксана Борисівна підвела підсумки семінару.

Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі» Альбом: «Національно-патріотичне виховання учнів художньо-естетичними засобами в урочній та позакласній роботі»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9559 | Переглядів: 110Дата публікації: 15:50 20.12.2016