Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Проведено нараду керівників ЗНЗ та колегію відділу освіти
Проведено нараду керівників ЗНЗ та колегію відділу освіти

Поділитися новиною:

Проведено нараду керівників ЗНЗ та колегію відділу освіти

У приміщенні відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації 20 грудня 2016 року відбулося засідання колегії відділу освіти, на якому обговорено питання про виконання плану роботи відділу освіти за 2016 рік та затверджено план роботи на 2017 рік.

Керівникам дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів        рекомендовано провести аналіз діяльності навчальних закладів за 2016 рік,  внести  корективи до плану роботи на 2016/2017 навчальний рік та врахувати при плануванні роботи  на 2017/2018 навчальний рік. Розглянуто питання про виконання Плану заходів відділу освіти щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді та про виконання рішень колегії. Заступником начальника оголошено проекти рішень, які будуть затверджені наказом по відділу освіти та доведені до відома керівників навчальних закладів.

 

Проведено також нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів, на якій розглянуто такі питання:  

1.Про підсумки здійснення державного нагляду  (контролю ) за діяльністю навчальних закладів за ІV квартал 2016 року. (Доповідала заступник начальника Балабай В.І.)

 2. Про підсумки проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017». (Доповідала  завідувач ІМЦ  Літвінова І.В.)

3.Про організацію проведення новорічних та різдвяних свят. (Доповідала методист ІМЦ  Лозовська І.М.)

4.Про аналіз відвідування навчальних занять у І півріччі 2016/2017 навчального року. (Доповідала методист ІМЦ Вавіліна Т.А.)

5. Про результати вивчення стану виховної роботи у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016/2017 році (Доповідала методист ІМЦ  Лозовська І.М.)

      За результатами наради керівники навчальних закладів отримали лист доручень для виконання.

 

Заступник начальника відділу освіти                                       В. Балабай 

Альбом: Проведено нараду керівників ЗНЗ та колегію відділу освіти Альбом: Проведено нараду керівників ЗНЗ та колегію відділу освіти Альбом: Проведено нараду керівників ЗНЗ та колегію відділу освіти Альбом: Проведено нараду керівників ЗНЗ та колегію відділу освіти
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9558 | Переглядів: 246Дата публікації: 15:48 20.12.2016
Версія для слабо- зорих