Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар для класних керівників 9-11 класів
Семінар для класних керівників 9-11 класів

Поділитися новиною:

Семінар для класних керівників 9-11 класів

15 грудня 2016 року на базі Ягіднянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар для класних керівників 9-11 класів за темою «Профілактика асоціальних проявів у поведінці та формування імунітету до негативних впливів у підлітків в умовах сучасної школи.

Учасниками були методисти ІМЦ відділу освіти Лозовська І.М., Пелих О.М., начальник Служби у справах дітей        Діденкова Л.І., класні керівники 9-11 класів ЗНЗ району. В рамках семінару були розглянуті питання: «Актуальність превентивного виховання учнів» (виступ ЗДНВР Бархович О.Л.), «Система роботи школи з профілактики асоціальних проявів у поведінці та формування імунітету до негативних впливів у підлітків в умовах сучасної школи» (Доповідач Ляшенко Л.Ф., класний керівник 11 класу), «Планування та організація роботи з дітьми «групи ризику» та дітьми з проблемами у поведінці» (співдоповідач методист ІМЦ Пелих О.М.), «Рання профілактика протиправної поведінки дітей. Формування позитивної моделі поведінки» (начальник Служби у справах дітей Діденкова Л.І.).
У практичному блоці семінару було проведено майстер-клас «Використання інтерактивних прийомів у профілактиці асоціальних проявів поведінки підлітків» (Пушкар С.П., класний керівник 10 класу) та тренінг для учнів 9-11 класів «Циферблат життя-здоров’я» (Лашко Г.В., класний керівник 9 класу) 
Методист ІМЦ Лозовська І.М.

 

Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів Альбом: Семінар для класних керівників 9-11 класів
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9547 | Переглядів: 204Дата публікації: 16:43 15.12.2016
Версія для слабо- зорих