Пошук
Анонс подій
22.02.2018
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику
Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику

Поділитися новиною:

Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику

Відповідно до наказу відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації від 20.09.2016 №221 «Про здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику у ІV кварталі 2016 року» 13 грудня 2016 року комісією відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації у складі: заступника начальника відділу освіти Балабай Валентини Іванівни, методистів ІМЦ Роженцової Людмили Олексіївни, Лозовської Ірини Миколаївни проведено державний нагляд (контроль) за діяльністю Куп’янського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Державний нагляд (контроль) за діяльністю   Куп’янського Будинку дитячої та юнацької творчості проводився за розділами:
І. Нормативно-правові підстави для провадження діяльності з надання освітніх послуг у сфері позашкільної освіти.
ІІ. Формування контингенту вихованців, учнів, слухачів.
ІІІ. Організація навчально-виховної і навчально-методичної  роботи,  
V. Ефективність  використання  педагогічного      потенціалу,              
VІ. Забезпечення розвитку та    ефективність    використання  матеріально-технічної бази.
VIІ. Управління позашкільним навчальним закладом  Акту перевірки додержання суб’єктами господарювання, що надають послуги у сфері дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти, вимог законодавства про дошкільну, загальну середню та професійно-технічну освіту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2013 № 560, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 20.06.2013 р. за № 1037/23569. За результатами перевірки директору БДЮТ Ліненко Людмилі Вікторівні надано Акт із зазначенням виявлених порушень та надано термін для їх усунення.


 

Заступник начальника відділу освіти                                                В.Балабай

Альбом: Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику Альбом: Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9543 | Переглядів: 172Дата публікації: 09:32 15.12.2016
Версія для слабо- зорих