Пошук
Анонс подій
19.03.2018
20.03.2018
день - Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Чернігів
09:00 - Виїзд з метою надання методичної допомоги з питання викладання фізичного виховання в ДНЗ Виїзд з метою надання методичної допомоги з питання викладання фізичного виховання в ДНЗ Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.03.2018 09:00 Місце проведення:Глушківський ДНЗ (я-с) «Берізка»
09:00 - Семінар для вчителів української мови та літератури Семінар для вчителів української мови та літератури Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.03.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
21.03.2018
09:00 - Нарада керівників ДНЗ та НВК Нарада керівників ДНЗ та НВК
1.Про виконання нормативних документів з кадрових питань. Ведення ділової документації в закладі.
2.Про проведення курсової підготовки та атестації педагогічних та медичних працівників ДНЗ у 2018/2019 навчальному році.
3.Психологічний супровід роботи з дітьми «групи ризику» у ДНЗ
Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.03.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти

10:00 - Районні змагання з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Районні змагання з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.03.2018 10:00 Місце проведення:Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Поділитися новиною:

Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

24 листопада у Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття восьми міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

24 листопада у Куп’янському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття восьми міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» за участі голови Куп’янської районної ради Геннадія Ківшаря, депутата Харківської обласної ради Тетяни Головаш, депутата районної ради, радника голови райдержадміністрації Сніжани Чернової, начальника відділу освіти Валенини Жадановської, депутата районної ради, генерального директора СТОВ "Мрія" Анатолія Головка.

Рішенням VII сесії VI скликання Харківської обласної ради в 2011 році було запроваджено конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Метою конкурсу є сприяння у розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру й створення умов для підвищення активності громад, стимулювання діяльності громадських організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ініціативних груп громадян, через надання фінансової підтримки для впровадження їхніх суспільних ініціатив, об’єднання ресурсів органів місцевого самоврядування й громадськості для розв’язання соціально значущих проблем територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

Завдяки ініціюванню та наполегливості голови Куп’янської райдержадміністрації Ситника М. М. та голови Куп’янської районної ради Ківшаря Г. В. у 2016 році географія проведення конкурсу в Куп’янському районі значно розширилась. В поточному році в обласному конкурсі взяли участь 25 міні-проектів з 14 територіальних громад.

Переможцями конкурсу стали вісім ініціативних груп територіальних громад Курилівської, Нечволодівської, Глушківської, Петропавлівської, Кіндрашівської та Ягідненської сільських рад, міні-проекти яких направлені на вирішення проблемних питань та розвиток загальноосвітніх та дошкільних закладів Куп’янського району.

Третій рік поспіль отримує перемогу колектив Курилівського ліцею, яким реалізовано проект «Тепла школа. Крок третій», зроблено поточний ремонт системи опалення (загальний обсяг фінансування проекту — 97611,00 грн.). Тепер ліцеїстам буде тепло та комфортно навчатися у світлих та затишних класах.

Другий рік поспіль Новоосинівська ЗОШ І-ІІ ступенів під керівництвом Донцової О. В. теж стає переможцем. У цьому році за проектом «Уроку англійської – рівень високий – впевнений крок до Європи» обладнано ноутбуками клас для вивчення іноземної мови (111991,00 грн .), в минулому - 100% замінено вікна в школі.

Вперше отримали перемогу колективи:

- Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з міні-проектом «Енергозбереження – крок до майбутнього», замінено 30 вікон на енергозберігаючі (199989,00 грн.);

- Кіндрашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з міні-проектом «З теплом у школі – з добром у серці», замінено 23 вікна на енергозберігаючі (168572,00 грн.);

- Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з міні-проектом «Спортивна громада – крок до здорового суспільства», замінено 11 вікон в двох спортивних залах на енергозберігаючі (199998,00 грн.);

- Нечволодівського НВК з міні-проектом «З теплом і турботою до здійснення мрій», замінено сім вікон та шість дверей на енергозберігаючі (66185,00 грн.);

- Ягідненської ЗОШ І-ІІІ ступенів з міні-проектом «Впевнений старт», встановлено тренажерний майданчик (93072,00 грн.).

Найактивнішими учасниками конкурсу міні-проектів була Курилівська сільська рада на чолі з сільським головою Серпокрилом В. В. На розсуд обласного журі було підготовлено 10 міні-проектів, з яких три здобули перемогу, в тому числі й Новоосинівський ДНЗ «Дзвіночок» з міні-проектом «Маленьким мешканцям великої громади», встановлено два дитячих та один спортивний майданчики (81840,00 грн.).

Реалізація проектів виконувалася на умовах обов’язкового співфінансування, максимальна сума гранту з обласного бюджету не перевищує 50% вартості проекту. Внесок Конкурсанта (громадської організації, ініціативної групи, та інших) – не менше 5%. Внесок місцевих бюджетів (сільського, районного), приватного партнера або з іншого джерела, не забороненого чинним законодавством України – не менше 45%. Таким чином вдалося залучити в район близько 510,0 тис. грн. обласних коштів. Для співфінансування проектів з районного бюджету було виділено майже 37,0 тис. грн., з бюджету Петропавлівської сільської ради – 70,0 тис. грн., Нечволодівської сільської ради – 12,2 тис. грн., Ягідненської сільської ради – 27,9 тис. грн., Курилівської сільської ради – 57,8 тис. грн.

Окремо слова вдячності хочеться висловити постійним спонсорам та меценатам:

Головку А. М., депутату районної ради, директору СТОВ «Мрія»;

Садовському С. М., генеральному директору СТОВ «Надія»;

Козирю А. Д., голові ФГ «Ромашка»;

Козирю Р. А., депутату районної ради, голові ФГ «Руслан»;

Степанець Т. С., директору СТОВ «Колос»;

Ісіченку В. Т., голові ФГ «Золотий тілець»;

Сіренко О. В., фінансовому директору ПАТ «Агрофірма 8 Березня»;

Кізіму Г. І., ФОП «Кізім Г. І.»;

Судавцову А. А., депутату районної ради, голові ФГ «Обрій»;

Турецькому В. С., директору ТОВ СП «Агротон»;

Шпаковському О. О., директору ТОВ «Пальмера»;

Мосєєвій К. П., голові ФГ «Ягідка+» і багатьом керівникам фермерських господарств та сільгосппідприємств, батькам, вчителям, а також всім небайдужим, хто долучився до реалізації міні-проектів.

Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє» Альбом: Відбулася презентація міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Альбом: "РАЗОМ МАЙБУТНЄ"  Альбом: "РАЗОМ МАЙБУТНЄ"  Альбом: "РАЗОМ МАЙБУТНЄ"  Альбом: "РАЗОМ МАЙБУТНЄ"  Альбом: "РАЗОМ МАЙБУТНЄ"  Альбом: "РАЗОМ МАЙБУТНЄ"  Альбом: "РАЗОМ МАЙБУТНЄ"  Альбом: "РАЗОМ МАЙБУТНЄ"
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9455 | Переглядів: 376Дата публікації: 16:11 29.11.2016
Версія для слабо- зорих