Пошук
Анонс подій
25.05.2018
29.05.2018
день - Свято випуску до школи. Свято випуску до школи. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Новоосинівський, Глушківський, Петропавлівський ДНЗ
день - Прийом матеріалів на участь у конкурсі з визначення опорних закладів освіти Куп'янського району. Прийом матеріалів на участь у конкурсі з визначення опорних закладів освіти Куп'янського району. Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:29.05.2018 (протягом дня) Місце проведення:Відділ освіти райдержадміністрації
09:00 - ДПА учнів 9-х класів з української мови. ДПА учнів 9-х класів з української мови. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 09:00 Місце проведення:ЗЗСО району
09:00 - Відкриття роботи пришкільних закладів відпочинку. Відкриття роботи пришкільних закладів відпочинку. Організатор:Відділ освіти Час проведення:29.05.2018 09:00 Місце проведення:ЗЗСО району
30.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів»
Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів»

Поділитися новиною:

Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів»

23 листопада 2016 року на базі Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся навчально-практичний семінар для керівників ШМО вчителів початкових класів та практичних психологів за участі методистів інформаційно-методичного центру відділу освіти Якубинської О.М. та Пелих О.М. за темою «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів».

Директор школи Канцедал Г.В. привітала учасників розповіла про досвід роботи Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів над впровадженням інноваційної методики «Кола друзів» в рамках реалізації проекту «Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах  і громадах» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

      Вчитель англійської мови Барчугіна Л.В. ознайомила   з базовими принципами і поняттями  інноваційної методології  «Кола друзів». Учасникам цікаво було дізнатися, що засновником цієї методології і куратором її впровадження в країнах світу є психолог Колін Ньютон з Великобританії. 

       Практичний психолог школи Зудова І.С. надала практичні рекомендації щодо використання методики «Кола друзів» в роботі з учнями, які стикаються з труднощами в школі через особисту кризу чи проблемну поведінку. Робота педагогів  спрямована на дітей,  які потребують допомоги у подоланні бар’єрів  і перешкод у соціалізації. До цієї категорії відносяться не тільки діти з особливими потребами, а також  ізольовані діти і діти- переселенці. Таким чином, технологія поширюються на всіх дітей, які потребують допомоги у спілкуванні. Педагоги і психолог помітили, що життя дітей, з якими працювали за даною методикою, стало більш активним, кола їх спілкування поширились на різні групи учасників: однолітків, педагогів, сусідів, односельців. Батьки побачили позитивні зміни і відчули довіру і вдячність педагогам за професійну роботу і доброзичливе ставлення  до їх дітей.

    Наприкінці  семінару учасники отримали відповіді на питання, які виникли у них під час навчально-практичного семінару.

 

Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів» Альбом: Навчально-практичний семінар для практичних психологів та керівників ШМО вчителів початкових класів «Впровадження у роботу з дітьми шкільного віку інноваційної методики «Кола друзів»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9448 | Переглядів: 161Дата публікації: 15:02 28.11.2016
Версія для слабо- зорих