Пошук
Анонс подій
22.02.2018
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Тиждень музики
Тиждень музики

Поділитися новиною:

Тиждень музики

Музика селиться в серці людини, Де не замовкає ні на хвилину. Переплітаються в ній почуття. Музика-частка людського життя.

Музика! Хто не зачарований нею і не згадує її як своє дитинство, свою юність, своє бажання бути красивим, ніжним, сильним і хоробрим? Музика завжди співзвучна душі людини, немовби зберігає у собі велику й неосяжну таємницю безсмертя.

«Музика – таємнича, ледь розкрита книга», – сказав Максим Рильський. – «Тож заглиблюйтеся в її сторінки».

З метою ціннісного ставлення до мистецтва, музики у нашій школі з 14.11-18.11.2016 року проходив Тиждень музики, який провела вчитель музичного мистецтва  Аверіна Л.Г..

В перший день тижня   проведено конкурс на кращий музичний інструмент, виготовлений з підручних матеріалів, а для малюків  першого класу  відбувся  конкурс загадок про музичні інструменти.

У турнірі «Музичний експрес» учні 2-4  продемонстрували  теоретичні знання програмового матеріалу.  Перемогу отримала команда «Водограй». Свої знання з музики також показали учні 5-6 класів під час проведення ігор «Хто хоче стати міліонером?» та «Музичний брейн-ринг» .

Вікторину «Музичний камертон» запропонувала педагог для  8-9 класів. В запеклій боротьбі здобула перемогу команда «Віртуози» 9 класу.

Під час проведення заходів усі діти  залюбки брали учась. Тиждень пройшов  весело і натхненно.

 

Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики Альбом: Тиждень музики
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9425 | Переглядів: 116Дата публікації: 13:51 21.11.2016
Версія для слабо- зорих