Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику
Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику

Поділитися новиною:

Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику

Відповідно до наказу відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації від 20.09.2016 №221 «Про здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику у ІV кварталі 2016 року» 15 листопада 2016 року комісією відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації у складі: заступника начальника відділу освіти Балабай Валентини Іванівни, завідувача ІМЦ Літвінової Ірини Вікторівни, методиста ІМЦ Роженцової Людмили Олексіївни, проведено плановий виїзд до Смородьківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів з метою здійснення державного нагляду (контролю).

Державний нагляд  Смородьківської ЗОШ І-ІІ ст. проводився за розділами:  І «Нормативно-правові підстави для провадження діяльності з надання освітніх послуг у сфері загальної середньої освіти», ІІ «Формування учнівського контингенту», ІІІ «Дотримання вимог державних стандартів загальної середньої освіти. Організація навчально-виховної, навчально-методичної і наукової роботи», ІV «Ефективність використання педагогічного потенціалу», V «Забезпечення розвитку та ефективність використання    матеріально - технічної  та   навчально - методичної  бази», VІ  «Управління загальноосвітнім навчальним закладом» Акту перевірки додержання суб’єктами господарювання, що надають послуги у сфері дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти, вимог законодавства про дошкільну, загальну середню та професійно-технічну освіту, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2013 № 560, зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 20.06.2013 р. за № 1037/23569. За результатами перевірки директору школи Скрипці Любові Анатоліївні надано Акт із зазначенням виявлених порушень та надано термін для їх усунення.

 

Заступник начальника                                                             В. Балабай          

 

Альбом: Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику Альбом: Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику Альбом: Результати здійснення державного нагляду (контролю) за діяльністю навчальних закладів з незначним ступенем ризику
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9401 | Переглядів: 203Дата публікації: 16:04 17.11.2016
Версія для слабо- зорих