Пошук
Анонс подій
20.11.2017
день - Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
день - Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
21.11.2017
22.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
ІІ (районний ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н.р.
ІІ (районний ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н.р.

Поділитися новиною:

ІІ (районний ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н.р.

З 5 листопада по 26 грудня 2016 року на базі Курилівського ліцею, Подолянської, Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів за графіком:

 

з/п

Предмет

Дата

Кла

си

Місце проведення

Відповідальні

1

Трудове навчання

05.11.2016

8-11

Подолянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Фоменко А.М.

Суворова О.М.

Святашов М.В.

2

Російська мова та література

06.11.2016

9-11

Курилівський ліцей

Лозовська І.М.

Водолазська Н.В.

3

Географія

12.11.2016

8-11

Подолянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Кургузова С.Д.

Харченко Н.А.

4

Екологія

13.11.2016

10-11

Курилівський ліцей

Фоменко А.М.

Олійник Н.О.

5

Історія

19.11.2016

8-11

Курилівський ліцей

Лозовська І.М.

Дяченко М.О.

6

Математика

20.11.2016

6-11

Подолянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Роженцова Л.О.

Жижченко І.Я.

7

Українська мова та література

26.11.2016

7-11

Курилівський ліцей

Якубинська О.Б.

Підгайко О.І.

8

Іноземні мови:  англійська, німецька

27.11.2016

8-11

Подолянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Кургузова С.Д.

Барчугіна Л.В.

Осадчий О.В.

9

Хімія

03.12.2016

7-11

Подолянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Якубинська О.Б.

Донцова З.Л.

10

Фізика

04.12.2016

7-11

Курилівський ліцей

Літвінова І.В.

Кузьменко С.П.

11

 Економіка

10.12.2016

9-11

Подолянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Кургузова С.Д.

Бондар О.В.

12

Інформатика

11.12.2016

8-11

Петропавлівська

 ЗОШ І-ІІІ ст.

Вавіліна Т.А.

Косолапова Т.С.

13

Біологія

17.12.2015

7-11

Курилівський ліцей

Фоменко А.М.

Олійник Н.О.

14

Астрономія

18.12.2016

10-11

Подолянська

ЗОШ І-ІІІ ст.

Вавіліна Т.А.

Кузьменко С.П.

15

Правознавство

24.12.2016

9-11

Курилівський ліцей

Лозовська І.М.

Проценко Л.М.

16

Інформаційні технології

25.12.2016

9-11

Петропавлівська

 ЗОШ І-ІІІ ст.

Вавіліна Т.А.

Косолапова Т.С.

Альбом: ІІ (районний ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н.р.
Альбом: ІІ (районний ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 н.р.
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9347 | Переглядів: 132Дата публікації: 11:20 07.11.2016