Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ
Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ

Поділитися новиною:

Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ

21 жовтня 2016 року на базі Нечволодівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» проведено семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ за темою «Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку ДНЗ та ЗНЗ району»

У заході взяли участь методисти відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Якубинська О.Б. та Давиденко Т.М., логопед відділу освіти Зудова Л.В., керівник РМО вчителів 1-2 класів Смігунова Н.І., вихователь-методист Петропавлівського ДНЗ Каменюка Г.О.

З доповіддю про ключові зміни в оновлених програмах початкової освіти виступила Смігунова Н.І. та із методичними рекомендаціями щодо організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку ДНЗ та ЗНЗ району ознайомила присутніх Каменюка Г.О.

Цікаво та змістовно був проведений майстер-клас на тему «Профілактика порушень читання та письма дітей старшого дошкільного віку» логопедом Зудовою Л.В.

         Особливе враження в учасників семінару викликала відкрита виховна  година  «Ми – діти твої, Україно!», підготовлена педагогічним колективом НВК. Учні початкових класів та вихованці дошкільного підрозділу НВК продемонстрували свої таланти: звучали пісні та вірші, жарти, легенди про символи України, виконувалися запальні та ліричні таночки. Під час заходу панувала атмосфера піднесеності та патріотизму.

         Підсумком семінару був виступ методистів відділу освіти Якубинської О.Б. та Давиденко Т.М., які залучили присутніх до діалогу поділитися своїми  враженнями про проведений захід.

         Такі заходи сприяють підвищенню рівня майстерності вчителів ЗНЗ та вихователів ДНЗ району, тож Нечволодівський НВК із задоволенням співпрацює із районним відділом освіти Куп’янської районної адміністрації у цьому напрямку.

Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9275 | Переглядів: 181Дата публікації: 11:01 25.10.2016
Версія для слабо- зорих