Пошук
Анонс подій
19.03.2018
20.03.2018
день - Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Чернігів
09:00 - Виїзд з метою надання методичної допомоги з питання викладання фізичного виховання в ДНЗ Виїзд з метою надання методичної допомоги з питання викладання фізичного виховання в ДНЗ Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.03.2018 09:00 Місце проведення:Глушківський ДНЗ (я-с) «Берізка»
09:00 - Семінар для вчителів української мови та літератури Семінар для вчителів української мови та літератури Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.03.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
21.03.2018
09:00 - Нарада керівників ДНЗ та НВК Нарада керівників ДНЗ та НВК
1.Про виконання нормативних документів з кадрових питань. Ведення ділової документації в закладі.
2.Про проведення курсової підготовки та атестації педагогічних та медичних працівників ДНЗ у 2018/2019 навчальному році.
3.Психологічний супровід роботи з дітьми «групи ризику» у ДНЗ
Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.03.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти

10:00 - Районні змагання з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Районні змагання з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.03.2018 10:00 Місце проведення:Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ
Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ

Поділитися новиною:

Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ

21 жовтня 2016 року на базі Нечволодівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» проведено семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ за темою «Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку ДНЗ та ЗНЗ району»

У заході взяли участь методисти відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Якубинська О.Б. та Давиденко Т.М., логопед відділу освіти Зудова Л.В., керівник РМО вчителів 1-2 класів Смігунова Н.І., вихователь-методист Петропавлівського ДНЗ Каменюка Г.О.

З доповіддю про ключові зміни в оновлених програмах початкової освіти виступила Смігунова Н.І. та із методичними рекомендаціями щодо організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку ДНЗ та ЗНЗ району ознайомила присутніх Каменюка Г.О.

Цікаво та змістовно був проведений майстер-клас на тему «Профілактика порушень читання та письма дітей старшого дошкільного віку» логопедом Зудовою Л.В.

         Особливе враження в учасників семінару викликала відкрита виховна  година  «Ми – діти твої, Україно!», підготовлена педагогічним колективом НВК. Учні початкових класів та вихованці дошкільного підрозділу НВК продемонстрували свої таланти: звучали пісні та вірші, жарти, легенди про символи України, виконувалися запальні та ліричні таночки. Під час заходу панувала атмосфера піднесеності та патріотизму.

         Підсумком семінару був виступ методистів відділу освіти Якубинської О.Б. та Давиденко Т.М., які залучили присутніх до діалогу поділитися своїми  враженнями про проведений захід.

         Такі заходи сприяють підвищенню рівня майстерності вчителів ЗНЗ та вихователів ДНЗ району, тож Нечволодівський НВК із задоволенням співпрацює із районним відділом освіти Куп’янської районної адміністрації у цьому напрямку.

Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9275 | Переглядів: 166Дата публікації: 11:01 25.10.2016
Версія для слабо- зорих