Пошук
Анонс подій
16.12.2017
17.12.2017
19.12.2017
день - Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка» Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:19.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
10:00 - Відкриття інклюзивної групи для дітей з особливими освітніми потребами Відкриття інклюзивної групи для дітей з особливими освітніми потребами Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.12.2017 10:00 Місце проведення:Глушківський ДНЗ (я-с) «Берізка»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ
Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ

Поділитися новиною:

Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ

21 жовтня 2016 року на базі Нечволодівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» проведено семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ за темою «Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку ДНЗ та ЗНЗ району»

У заході взяли участь методисти відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації Якубинська О.Б. та Давиденко Т.М., логопед відділу освіти Зудова Л.В., керівник РМО вчителів 1-2 класів Смігунова Н.І., вихователь-методист Петропавлівського ДНЗ Каменюка Г.О.

З доповіддю про ключові зміни в оновлених програмах початкової освіти виступила Смігунова Н.І. та із методичними рекомендаціями щодо організації освітнього процесу з дітьми старшого дошкільного віку ДНЗ та ЗНЗ району ознайомила присутніх Каменюка Г.О.

Цікаво та змістовно був проведений майстер-клас на тему «Профілактика порушень читання та письма дітей старшого дошкільного віку» логопедом Зудовою Л.В.

         Особливе враження в учасників семінару викликала відкрита виховна  година  «Ми – діти твої, Україно!», підготовлена педагогічним колективом НВК. Учні початкових класів та вихованці дошкільного підрозділу НВК продемонстрували свої таланти: звучали пісні та вірші, жарти, легенди про символи України, виконувалися запальні та ліричні таночки. Під час заходу панувала атмосфера піднесеності та патріотизму.

         Підсумком семінару був виступ методистів відділу освіти Якубинської О.Б. та Давиденко Т.М., які залучили присутніх до діалогу поділитися своїми  враженнями про проведений захід.

         Такі заходи сприяють підвищенню рівня майстерності вчителів ЗНЗ та вихователів ДНЗ району, тож Нечволодівський НВК із задоволенням співпрацює із районним відділом освіти Куп’янської районної адміністрації у цьому напрямку.

Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ Альбом: Семінар учителів початкових класів ЗНЗ та вихователів ДНЗ
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9275 | Переглядів: 151Дата публікації: 11:01 25.10.2016