Пошук
Анонс подій
22.01.2018
24.01.2018
день - Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
10:00 - Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
25.01.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»
Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»

Поділитися новиною:

Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»

18 та 19 жовтня 2016 року у Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Кислівської сільської ради було проведено свято осені. Цьому передувала велика організаційна підготовка.

Діти різновікової групи (4-го – 5-го року життя) «Наша казка» готували квіткові та фруктово-овочеві композиції. Із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Осінь дарує нам різні фарби, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці, тож на святі діти разом з батьками малювали осінні пейзажі нетрадиційною технікою малювання. Емоції і позитивний настрій переповнювали малих дітлахів.

 Завітали на свято до малят казкові персонажі -  Шапокляк, Дощик і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на завершення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

Свято у старшій групі мало назву «В гостях у казки», на яке завітали казкові герої: Баба Яга, Осінь-чарівниця, Білосніжка. Діти допомагали Бабі Ягі знайти свою казку, грали в рухливі ігри з парасолькою та в музичну гру з Бабою Ягою. Для Осені дівчатка і хлопчики танцювали таночки з осінніми атрибутами, співали пісні про урожай та про листопад.

Допомагали в підготовці до свята батьки діток. Вони виготовляли вироби з природного матеріалу, приготували для дітей чудові костюми. Свято було неповторним.

 

 

Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Свято осені в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9273 | Переглядів: 279Дата публікації: 14:42 24.10.2016