Пошук
Анонс подій
23.10.2017
день - І етап Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів І етап Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
день - Проведення заходів до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників Проведення заходів до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
24.10.2017
25.10.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Виставка дитячої творчості «Краса осені»
Виставка дитячої творчості «Краса осені»

Поділитися новиною:

Виставка дитячої творчості «Краса осені»

Ах, Осене, яку красу несеш в собі, Міняєш барви і пейзаж... Ми пропонуємо тобі Прийти до нас на вернісаж! Поглянь, в картинах — стільки гам, Твоя краса на них горить. І радісно сьогодні нам, Що з нами ти в цю дивну мить. Ти на Землі змінила все, Вдягла у золото пожеж. А діти цю цю красу несуть На виставку і в душу — теж!

         Осінь, як професійний музикант, грає свій осінній джаз на роялі серед міста, і замість ніжок у інструмента – шишки, замість крісла – пеньок, а на місці пюпітра – телефонні дроти.

         Осінь, як справжня господиня, зустрічає гостей на воротах своєї господи,  наготувавши безліч смачних страв, прикрасивши квітами подвір’я, назбиравши цілий віз дарунків щедрого врожаю.

         Осінь, як витончена принцеса, їде в золотій кареті з гарбуза, запряженій парою баклажанових коней, у свій заміський замок на святковий осінній бал,

не забуваючи водночас, що стрілки її годинника поспішають, посуваються непомітно від вересня до листопада, відкриваючи шлях зимі.

         «Краса осені» – таку тему відтворювали із квітів, овочів та інших природних матеріалів учні Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, представляючи роботи на шкільній виставці осінніх композицій. На таких заходах завжди ставиться вимога, щоб композиції були зроблені з натурального матеріалу. Кожна композиція неповторна, їх навіть важко оцінити, щоб визначити кращих, оскільки роботи  були дуже різнопланові.

          Були відзначені композиції й у різних номінаціях, зокрема, за креативність, підтримання народних та фольклорних традицій, найкраще втілення ідеї конкурсу, оригінальність та нестандартний підхід, естетичний смак, яскравість вирішення теми, розмаїття експозиції тощо.

          Мама одного з другокласників, Колупаєва  Надія Анатоліївна , яка була присутня на виставці і власноруч долучилася до роботи, що представив клас, де навчається її син, переконана – такі заходи дуже важливі.

          Вражень у пані Надії від дитячих робіт чимало. А те, що багато з них виготовлені за допомогою батьків, на її думку, теж дуже важливо: коли діти з дорослими щось роблять разом, заради спільної мети, має велике виховне значення.

Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені» Альбом: Виставка дитячої творчості «Краса осені»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9189 | Переглядів: 125Дата публікації: 14:57 06.10.2016