Пошук
Анонс подій
22.02.2018
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Заходи в Глушківському ДНЗ «Берізка» до Дня Дошкілля
Заходи  в Глушківському ДНЗ «Берізка» до Дня Дошкілля

Поділитися новиною:

Заходи в Глушківському ДНЗ «Берізка» до Дня Дошкілля

27.09.2016 з дітьми молодшої різновікової групи «Сонечко» проведено тематичне заняття художньо-естетичного напрямку «Цікава подорож».

Україночка лялька- Наталка розповіла дітям про свято дошкільнят усієї  України – День дошкілля. Діти виконали  пісню «У дитячому садочку», разом з лялькою допомогли лісовим звірятам згадати рідну мову подорожуючи  лісовими стежинами на уявному автобусі з маленьким Ведмежатком, граючись, допомогли Їжачкові зібрати гриби. За старання і допомогу лісовим звірятам, мама-ведмедиха пригостила малят солоденьким. У піднесеному настрої діти повернулися до групи.

30.09.2016 для дітей старшої різновікової групи «Капітошка» бул до проведено святкову розвагу до Дня дошкілля «Наш дитсадок – то другий дім, нам жити весело у нім!». Діти читали вірші про дитсадок, співали святкові пісні («Гімн садочка», «Про дружбу»), виконували  таночки («Хуторяночка», «Червона калина»), приймали участь у рухливих іграх (« Труба бажань», «Квітка», «Хто швидше»). Вихователі виконали  для дітей та працівників садочка  «Гімн вихователя». Герої свята Чарівниця та її помічниця пригостили дітей солодощами. На згадку про свято всі сфотографувалися.

Альбом: Заходи  в Глушківському ДНЗ «Берізка» до Дня Дошкілля Альбом: Заходи  в Глушківському ДНЗ «Берізка» до Дня Дошкілля Альбом: Заходи  в Глушківському ДНЗ «Берізка» до Дня Дошкілля Альбом: Заходи  в Глушківському ДНЗ «Берізка» до Дня Дошкілля Альбом: Заходи  в Глушківському ДНЗ «Берізка» до Дня Дошкілля
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9188 | Переглядів: 156Дата публікації: 14:51 06.10.2016
Версія для слабо- зорих