Пошук
Анонс подій
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
25.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
День вчителя
День вчителя

Поділитися новиною:

День вчителя

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цю знаменну дату відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

     У Курилівський загальноосвітньої школі I - II ступенів відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Директор школи Канцевич Ніна Василівна привітала всіх вчителів з їх професійним святом:

« Дорогі , милі вчителя ! Дякуємо за Вашу самовіддану працю ! Нехай життя дарує веселку посмішок, величезної любові , тепла у відносинах з близькими та друзями. Міцного Вам здоров'я і великого щастя ! »

      Учні школи підготували святковий концерт « Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі ». Діти вітали своїх наставників піснями , танцями та гумористичними сценками. Вчителі отримали багато позитивних емоцій і подякували вихованцям за подароване свято , позитив і гарний настрій.

 

Альбом: День вчителя Альбом: День вчителя Альбом: День вчителя Альбом: День вчителя Альбом: День вчителя
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9185 | Переглядів: 145Дата публікації: 14:47 06.10.2016
Версія для слабо- зорих