Пошук
Анонс подій
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
25.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Спартакіада серед допризовної молоді
Спартакіада серед допризовної молоді

Поділитися новиною:

Спартакіада серед допризовної молоді

15 вересня 2016 р. на стадіоні «Зірка» Харківського університету повітряних сил ім. І.М. Кожедуба відбулась урочиста церемонія відкриття обласного етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

В заході прийняли участь заступник Директора департаменту Сергій Христоєв, президент Федерації військово-спортивних багатоборств Сергій Зайцев, які привітали учасників Спартакіади та наголосили про важливість всебічної підтримки руху національно-патріотичного виховання молоді в сучасних умовах.

Участь в змаганнях беруть учні 11 класів, переможці районних етапів Спартакіади з 25 районів та міст Харківської області. Програма Спартакіади традиційно включає в себе наступні види змагань: біг на 100 м., подолання смуги перешкод, стрільба, підтягування, плавання на 50 м., метання гранати та біг на 3000 м.

За підсумками змагань, що тривали до 17 вересня було сформовано команду Харківської області, яка буде відстоювати Харківщину на фінальних змаганнях у м. Львові.

Інформація: Спартакіада проходить за підтримки Департаменту у справах молоді та спорту ХОДА спільно із Федерацією військово-спортивних багатоборств, Харківським університетом повітряних сил ім. І.М.Кожедуба, Харківським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

15 вересня 2016 р. на стадіоні  Харківського університету повітряних сил ім. І.М. Кожедуба відбулась урочиста церемонія відкриття обласного етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді. Учні нашого району приймали  участь в спартакіаді і в наполегливій та тяжкій боротьбі  вибороли почесне призове місце!      

 

15-17вересня

3км

ІІ-місце Карп Максим-результат   3км-  11 хв. 20сек.(660очк.)

Плавання

ІІІ-місце Собенко  Ігор-результат   плавання 50м-35,29сек.(708очк.)

Метання гранати

І-місце Карп Максим-результат -  метання гранати-48,50м.(540очк.)

ІІ-місце Чебанній  Артем - результат -  метання гранати-46,50м.(460очк.)

 

Куп. р-н      І- місце     3000м     (2008очк)

Куп.р-н       І-місце      Метання  гранати    (1244очк)

Куп. р-н      3-місце      Підтягування на перекладині    (1566очк)

Куп. р-н       4місце        Плавання     ( 2564очк)

Куп. р-н       4місце        Біг 100м        (1730очк)

 

Головний  суддя                                               О.В.Федорцов

Головний  секретар                                          А.В.Безверхній

 

 

Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді Альбом: Спартакіада серед допризовної молоді
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9139 | Переглядів: 249Дата публікації: 15:58 23.09.2016
Версія для слабо- зорих