Пошук
Анонс подій
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
25.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
«Дзвоник знову кличе нас»
«Дзвоник знову кличе нас»

Поділитися новиною:

«Дзвоник знову кличе нас»

Перелякані першачки, досвідчені старшокласники та горді вчителі вранці першого вересня зібрались на традиційні лінійки біля своїх шкіл.

На подвір’ї Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів ще о пів на дев’яту ранку було гамірно – в повітрі витала атмосфера близького свята, навкруги лунала тематична музика, а до храму знань прямували дітлахи з великими бантами та букетами.
Хвилювались сьогодні й вчителі, в яких попереду – знайомство з новими учнями та довгий навчальний рік. Що б там не казали, та освітяни все ж радо приймали квіти від дітей, з якими вони ділитимуться найціннішим – своїми знаннями та досвідом.

Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9057 | Переглядів: 240Дата публікації: 13:56 05.09.2016
Версія для слабо- зорих