Пошук
Анонс подій
22.01.2018
24.01.2018
день - Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
10:00 - Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
25.01.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
«Дзвоник знову кличе нас»
«Дзвоник знову кличе нас»

Поділитися новиною:

«Дзвоник знову кличе нас»

Перелякані першачки, досвідчені старшокласники та горді вчителі вранці першого вересня зібрались на традиційні лінійки біля своїх шкіл.

На подвір’ї Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів ще о пів на дев’яту ранку було гамірно – в повітрі витала атмосфера близького свята, навкруги лунала тематична музика, а до храму знань прямували дітлахи з великими бантами та букетами.
Хвилювались сьогодні й вчителі, в яких попереду – знайомство з новими учнями та довгий навчальний рік. Що б там не казали, та освітяни все ж радо приймали квіти від дітей, з якими вони ділитимуться найціннішим – своїми знаннями та досвідом.

Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас» Альбом: «Дзвоник знову кличе нас»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/9057 | Переглядів: 216Дата публікації: 13:56 05.09.2016