Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
«Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!»
«Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!»

Поділитися новиною:

«Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!»

30 червня справжне свято спорту відбулося в Грушівському ДНЗ. Вихователі закладу організували та провели веселий, спортивний та цікавий захід, в якому найголовніша роль відводилась дітям.

Святковий ранок розпочався ритмічною аеробікою. В спортивному святі  взяли участь діти всіх вікових груп. Команди «Ромашки» та «Васильки» проявили уважність, витримку, наполегливість, старанність під час виконання фізичних вправ на святі.

Педагогами закладу були продумані цікаві естафети, ігри, сюрпризні моменти.  Діти були активними  та емоційними під час проходження естафетних перешкод, а саме:  в естафеті «Гусениця» - біг між предметами, «З купини на купину» - стрибки з обруча в обруч, «Передай м'яч» - передавання м'яча в шерензі, «Прокоти м'яч у ворота», та інших, а також під час ігри  «Дружба». По закінченні всі учасники були заслужено  нагороджені «золотими медалями». Дані заходи – чудова можливість привернути увагу батьків вихованців закладу до змістовного дозвілля та здорового способу життя. 

Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!» Альбом: «Сміливі, сильні, дужі – до спорту не байдужі!»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8871 | Переглядів: 221Дата публікації: 11:41 02.07.2016
Версія для слабо- зорих