Пошук
Анонс подій
24.11.2017
08:30 - Апаратна нарада відділу освіти Апаратна нарада відділу освіти
1. Про стан охоплення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району гуртковою роботою у 2017/2018 навчальному році»
2. Про підготовку до новорічних та різдвяних свят
Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.11.2017 08:30 Місце проведення:Відділ освіти

10:00 - Проведення конкурсного уроку учасниками І районного туру Всукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Фізична культура» Проведення конкурсного уроку учасниками І районного туру Всукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Фізична культура» Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.11.2017 10:00 Місце проведення:Подолянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25.11.2017
26.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька»
Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька»

Поділитися новиною:

Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька»

24 червня в музичній залі Грушівського ДНЗ «Вишенька» Грушівської сільської ради відбулися загальні батьківські збори за участю голови сільради Леоніда Паламарчука, інспектора сільради Інни Локтіонової

 Перед присутніми виступив  сільський голова Леонід Паламарчук, який висловив подяку адміністрації ДНЗ, вихователям, батькам за плідну співпрацю. Та нагадав, що катастрофічно не вистачає коштів на утримання ДНЗ, особливо його непокоїть майбутній опалювальний період.

Інна Локтіонова, інспектор сільської ради,  наголосила, що для нормального існування закладу не вистачає коштів, тому заклад працює в режимі економії.

Батьки вихованців задавали багато питань, щодо подальшої роботи закладу, перспективи розвитку, проведення оздоровчої кампанії, ремонтних робіт, придбання м’якого інвентарю та інше.

Батьківські збори в дитячому саду дуже важливі  для встановлення контакту між родиною та персоналом установи.  Це одна з форм зворотного зв'язку і можливість озвучити актуальну інформацію, обговорити важливі моменти виховання, поговорити про особливості дитячого розвитку.

 

Альбом: Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8870 | Переглядів: 191Дата публікації: 11:38 02.07.2016