Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька»
Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька»

Поділитися новиною:

Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька»

24 червня в музичній залі Грушівського ДНЗ «Вишенька» Грушівської сільської ради відбулися загальні батьківські збори за участю голови сільради Леоніда Паламарчука, інспектора сільради Інни Локтіонової

 Перед присутніми виступив  сільський голова Леонід Паламарчук, який висловив подяку адміністрації ДНЗ, вихователям, батькам за плідну співпрацю. Та нагадав, що катастрофічно не вистачає коштів на утримання ДНЗ, особливо його непокоїть майбутній опалювальний період.

Інна Локтіонова, інспектор сільської ради,  наголосила, що для нормального існування закладу не вистачає коштів, тому заклад працює в режимі економії.

Батьки вихованців задавали багато питань, щодо подальшої роботи закладу, перспективи розвитку, проведення оздоровчої кампанії, ремонтних робіт, придбання м’якого інвентарю та інше.

Батьківські збори в дитячому саду дуже важливі  для встановлення контакту між родиною та персоналом установи.  Це одна з форм зворотного зв'язку і можливість озвучити актуальну інформацію, обговорити важливі моменти виховання, поговорити про особливості дитячого розвитку.

 

Альбом: Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Батьківські збори в Грушівському ДНЗ «Вишенька»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8870 | Переглядів: 258Дата публікації: 11:38 02.07.2016
Версія для слабо- зорих