Пошук
Анонс подій
23.04.2018
день - Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Виїзди до ЗЗСО з метою перевірки підготовки ПЗВ до роботи влітку Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗЗСО району
день - Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Участь в обласній виставці-акції «SOS - вернісаж» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:23.04.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
24.04.2018
25.04.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради
Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради

Поділитися новиною:

Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи дошкільного закладу, тому нашим колективом прикладено максимум зусиль для того, щоб дитяче дозвілля у цей період було змістовним, веселим та цікавим.

Протягом травня  здійснено благоустрій території, частково відремонтовано та пофарбовано наявне  ігрове та фізкультурно-спортивне обладнання на дитячих майданчиках усіх вікових груп, проведено генеральне прибирання  всіх групових кімнат та службових приміщень.

       На  виробничій нараді з працівниками закладу обговорено вимоги Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, питання щодо дотримання санітарно-гігієнічного режиму в закладі протягом оздоровчого періоду, виконання інструкції з безпеки життєдіяльності  дітей, здійснення контролю за  недопущенням  випадків  дитячого травматизму та харчових отруєнь.  Проведено  планові інструктажі  з охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки з усіма категоріями  працівників закладу. Сестрою медичною старшою Юлією Тітарєвою  проведено консультування  колективу з питань надання першої долікарняної допомоги постраждалим при виникненні нещасних  випадків, ознайомлено  всіх з пам’ятками щодо запобігання отруєнь отруйними грибами, ягодами, педпрацівникам надано рекомендації щодо  організації загартування дітей влітку, проведення  лікувально-профілактичних та оздоровчих заходів з дітьми  в режимі дня.

     На літній період дошкільний заклад переведено на літній режим роботи: навчально-виховний процес розвантажено, перевага надавалася заняттям художньо-естетичного, мовленнєвого, еколого-природничого, валеологічного та фізкультурно – оздоровчого напрямку; забезпечувався  активний руховий режим дітей протягом дня; посилено роботу щодо проведення фізкультурно – оздоровчих та лікувально-профілактичних заходів; раціон харчування дітей  збагачено  вітамінами за рахунок щоденного вживання свіжих овочів, фруктів, соків. Завдяки спонсорської допомоги директора ТОВ «Садагроінвест» Ярослава Григораш та учасника товариства Віктора Припути діти нашого садочка щоденно вживали ягоди: черешню, клубнику, малину.

         Проблеми оздоровлення дошкільнят, зміцнення та збереження здоров’я ніколи не втрачають своєї актуальності, тому в літній період оздоровчо-профілактична робота у закладі була спрямована насамперед на охорону та зміцнення психічного та фізичного здоров’я дітей, підвищення захисних сил організму, виховання стійкого інтересу до рухової активності, звички до здорового способу життя, формування життєво-необхідних рухових умінь, навичок та фізичних якостей, формування культури здоров’я. Після денного сну проводились комплекси гігієнічної гімнастики пробудження, до складу якої входили загальнорозвиваючі вправи, вправи для профілактики плоскостопості та порушень постави, а також щітковий масаж тіла. Щоденно в кожній віковій групі організовували рухливі ігри, що в свою чергу забезпечувало активний руховий режим протягом дня.

         Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюки чудово оздоровилися у дошкільному закладі. У літній час значна увага приділялася проведенню на свіжому повітрі ігор  з піском, водою, повітрям. Вихователями організовувалася  праця дітей на квітнику, городі, в саду по догляду за рослинами. Літня пора сприяє активнішому контакту з природою через екскурсії, спостереження, дослідницько – пошукову роботу, проведення народних ігор.       

          Позаду перший місяць літа... Для наших маленьких вихованців він був  цікавим, захоплюючим та змістовним. Проведені заходи  запам’ятались дітям новими враженнями  від побаченого, дитячі голівки збагатились новими знаннями, їх тіло здорове, а очі сяють – поставленої мети досягнуто!

 

                                                                                                                                І.Черткова

/Завідувач Грушівського  дошкільного навчального закладу«Вишенька» Грушівської сільської ради/

 

Альбом: Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради Альбом: Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради Альбом: Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради Альбом: Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради Альбом: Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради Альбом: Оздоровча кампанія в Грушівському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» Грушівської сільської ради
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8865 | Переглядів: 178Дата публікації: 11:27 02.07.2016
Версія для слабо- зорих