Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька»
Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька»

Поділитися новиною:

Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька»

З 01.06.2016 в Грушівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Вишенька» розпочалось літнє оздоровлення дітей.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. В нашому дошкільному закладі перший день літа, як і у всьому світі, пройшов весело і цікаво.

Літо  є найсприятливішим  періодом  для зміцнення здоров’я, загартування  та всебічного розвитку дітей. Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи  дошкільного закладу, тому колективом  нашого дитсадка прикладено максимум зусиль для  того, щоб дитяче дозвілля   у цей період було змістовним, веселим та цікавим. Протягом оздоровчого періоду  перед дошкільним закладом  поставлено важливу  мету – створити  умови для забезпечення  оздоровлення, збереження життя дітей та  подальшого формування  їхньої життєвої компетентності. 

Альбом: Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька» Альбом: Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька» Альбом: Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька» Альбом: Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька» Альбом: Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька» Альбом: Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька» Альбом: Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька» Альбом: Літнє оздоровлення дітей в ДНЗ «Вишенька»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8849 | Переглядів: 417Дата публікації: 09:57 30.06.2016
Версія для слабо- зорих