Пошук
Анонс подій
20.11.2017
день - Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
день - Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
21.11.2017
22.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів
Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів

Поділитися новиною:

Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів

З 30 травня по 16 червня 2016 року в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів працював пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт». Кожний день проходив цікаво та змістовно.

У день знайомств загони приготували кімнати відпочинку, куточки, емблеми загонів , презентували їх на святі «Подорож довжиною в літо». Всі діти взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Ми – за здоровий спосіб життя». Щодня в закладі відпочинку організовано цікаві екскурсії. Вихованці побували в медичному коледжі, в краєзнавчому музеї   м. Куп`янська, катались на каруселях  у міському парку відпочинку, подорожували сеньківськими краєвидами, катались на катері «Петро І», були біля криниці Остапа Вишні. Незабутньою буде і екскурсія до Двурічанського природничого парку та до музею «Село майстрів». Подолянські школярі відвідали СТОВ «Мрія». Вони побували на МТФ, подивились як доять корів на каруселі, покаталися на конях, побачили страусів та поросят різних порід. Екскурсії до Кислівського музею, вулицями села Ягідне,  в Харківський екопарк , в Святогірську лавру, до аптеки №63, Приватбанку залишаться в пам`яті дітей на довгий час. На ці поїздки витрачено 18115 грн спонсорських коштів. В день відкриття, закриття та в День захисту дітей спонсорами було закуплено солодощі, які прийшлися до смаку малечі.

         На святі  «Ми – діти України» вихованці  другого загону показали інсценівку про Україну, всі співали українські пісні, танцювали флеш-моб. У день капелюшок багато  школярів приготували цікаві капелюшки, які продемонстрували всім. Весело пройщла табірна клоунада, конкурс «Спритний загін», конкурс-презенктація поробок з природного матеріалу, конкурс  малюнків «Я люблю природу». Під час екскурсій на луки, в ліс діти знайомилися з лікарськими рослинами рідного краю, створили квіткові композиції, зібрали рослини для гербарію. На виховному заході «Моє рідне село»  діти читали власноруч складені вірші та пісні про Подоли, малювали свою малу батьківщину. Цікаво пройшло закриття роботи закладу. Діти співали, танцювали, ділилися враженнями про відпочинок.

     Під час роботи ПЗВ «Всесвіт» деякі вихователі відвідали ПДЗОВ «Олімпія» м. Балаклія з метою обміном досвідом та можливістю співпрацювати.

          Діти з задовленням відвідували заклад відпочинку, щодня писали відгуки про найцікавіше та розміщували  їх на «Дереві вражень».

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8846 | Переглядів: 117Дата публікації: 09:21 30.06.2016