Пошук
Анонс подій
19.03.2018
20.03.2018
день - Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.03.2018 (протягом дня) Місце проведення:м. Чернігів
09:00 - Виїзд з метою надання методичної допомоги з питання викладання фізичного виховання в ДНЗ Виїзд з метою надання методичної допомоги з питання викладання фізичного виховання в ДНЗ Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.03.2018 09:00 Місце проведення:Глушківський ДНЗ (я-с) «Берізка»
09:00 - Семінар для вчителів української мови та літератури Семінар для вчителів української мови та літератури Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.03.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти
21.03.2018
09:00 - Нарада керівників ДНЗ та НВК Нарада керівників ДНЗ та НВК
1.Про виконання нормативних документів з кадрових питань. Ведення ділової документації в закладі.
2.Про проведення курсової підготовки та атестації педагогічних та медичних працівників ДНЗ у 2018/2019 навчальному році.
3.Психологічний супровід роботи з дітьми «групи ризику» у ДНЗ
Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.03.2018 09:00 Місце проведення:Відділ освіти

10:00 - Районні змагання з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Районні змагання з баскетболу серед учнівських команд закладів загальної середньої освіти Організатор:Відділ освіти Час проведення:21.03.2018 10:00 Місце проведення:Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку!
Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку!

Поділитися новиною:

Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку!

Інтернет-технології скорочують відстані і дозволяють спілкуватися один з одним з будь-якої точки світу. Саме такий висновок можна зробити після скайп-телеконференції 7 червня вихованців мовного табору «Magic world» Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів з мешканкою Лондона місіс Браун, яка люб’язно погодилася вийти з ними на зв’язок у встановлений час.

Головна мета заходу – освоєння англійської розмовної мови в безпосередньому спілкуванні з мешканцем англомовної країни.

Треба зазначити, що лондонський час відрізняється від українського на 2 години.

З боку мовного табору «Magic world» зустріч в прямому ефірі координувала вчитель англійської мови Шаповалова Ірина Анатоліївна.

Вихованці дуже зраділи можливості наживо почути англійську мову від її носія, сподівалися почути багато цікавого.

У заході мали можливість взяти участь усі бажаючі. Спочатку діти були здивовані, ніяковіли, адже вперше були на такому заході. А потім Коваленко Анастасія, Шинковенко Вадим, Колеснікова Катерина – учні 5-го класу і Черненко Владислав – учень 10-го класу наважилися поговорити самі. Вони ставили співрозмовниці запитання про все: про погоду, свята, традиційні англійські страви, цікаві місця країни, популярні англійські імена та відомих письменників.

Вихованці закладу розширили свої знання про Англію, дізналися нові відомості з історії заснування Лондона, про його багатонаціональне середовище.

Особливе ставлення англійців до здорового способу життя діти змогли побачити на власні очі. Співрозмовниця люб’язно показала їм вид на Темзу зі свого вікна, де проплило річкове таксі – екологічний вид транспорту, а також бігові та велосипедні доріжки, по яким рухалися лондонці.

Закінчили скайп-телеконференцію щирою подякою та висловленням бажання продовжити такі зустрічі.

 

Відео заходу http://podolyeng.blogspot.com

Альбом: Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку! Альбом: Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку!
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8771 | Переглядів: 190Дата публікації: 15:22 10.06.2016
Версія для слабо- зорих