Пошук
Анонс подій
23.10.2017
день - І етап Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів І етап Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
день - Проведення заходів до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників Проведення заходів до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників Організатор:Відділ освіти Час проведення:23.10.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
24.10.2017
25.10.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку!
Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку!

Поділитися новиною:

Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку!

Інтернет-технології скорочують відстані і дозволяють спілкуватися один з одним з будь-якої точки світу. Саме такий висновок можна зробити після скайп-телеконференції 7 червня вихованців мовного табору «Magic world» Подолянської ЗОШ І-ІІІ ступенів з мешканкою Лондона місіс Браун, яка люб’язно погодилася вийти з ними на зв’язок у встановлений час.

Головна мета заходу – освоєння англійської розмовної мови в безпосередньому спілкуванні з мешканцем англомовної країни.

Треба зазначити, що лондонський час відрізняється від українського на 2 години.

З боку мовного табору «Magic world» зустріч в прямому ефірі координувала вчитель англійської мови Шаповалова Ірина Анатоліївна.

Вихованці дуже зраділи можливості наживо почути англійську мову від її носія, сподівалися почути багато цікавого.

У заході мали можливість взяти участь усі бажаючі. Спочатку діти були здивовані, ніяковіли, адже вперше були на такому заході. А потім Коваленко Анастасія, Шинковенко Вадим, Колеснікова Катерина – учні 5-го класу і Черненко Владислав – учень 10-го класу наважилися поговорити самі. Вони ставили співрозмовниці запитання про все: про погоду, свята, традиційні англійські страви, цікаві місця країни, популярні англійські імена та відомих письменників.

Вихованці закладу розширили свої знання про Англію, дізналися нові відомості з історії заснування Лондона, про його багатонаціональне середовище.

Особливе ставлення англійців до здорового способу життя діти змогли побачити на власні очі. Співрозмовниця люб’язно показала їм вид на Темзу зі свого вікна, де проплило річкове таксі – екологічний вид транспорту, а також бігові та велосипедні доріжки, по яким рухалися лондонці.

Закінчили скайп-телеконференцію щирою подякою та висловленням бажання продовжити такі зустрічі.

 

Відео заходу http://podolyeng.blogspot.com

Альбом: Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку! Альбом: Подолянський мовний табір: Лондон на зв’язку!
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8771 | Переглядів: 154Дата публікації: 15:22 10.06.2016