Пошук
Анонс подій
16.12.2017
17.12.2017
19.12.2017
день - Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка» Участь в обласній виставці писанкарства «Різдвяна писанка» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:19.12.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
10:00 - Відкриття інклюзивної групи для дітей з особливими освітніми потребами Відкриття інклюзивної групи для дітей з особливими освітніми потребами Організатор:Відділ освіти Час проведення:19.12.2017 10:00 Місце проведення:Глушківський ДНЗ (я-с) «Берізка»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у НЕЧВОЛОДІВСЬКОМУ НВК
Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у НЕЧВОЛОДІВСЬКОМУ НВК

Поділитися новиною:

Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у НЕЧВОЛОДІВСЬКОМУ НВК

У перший літній день відбулося святкування Міжнародного Дня захисту дітей

Діти брали участь в ігровій програмі, яку підготувала Н.О.Павлюк. Веселі конкурси, змагання та естафети супроводжувалися концертними виступами учнів НЕЧВОЛОДІВСЬКОГО НВК: Наталі та Олександра Трембаків, Тарасової Дар’ї, колективу дітей початкових класів. Багато радості та задоволення викликали у дітвори  атракціони «Весела гірка» та батут, а також частування козацькою кашею, морозивом та солодощами.

Альбом: Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у НЕЧВОЛОДІВСЬКОМУ НВК Альбом: Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у НЕЧВОЛОДІВСЬКОМУ НВК Альбом: Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у НЕЧВОЛОДІВСЬКОМУ НВК Альбом: Святкування Міжнародного Дня захисту дітей у НЕЧВОЛОДІВСЬКОМУ НВК
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8746 | Переглядів: 96Дата публікації: 13:13 08.06.2016