Пошук
Анонс подій
22.02.2018
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Літо – чудова пора!
Літо – чудова пора!

Поділитися новиною:

Літо – чудова пора!

В цю чудову пору, яка так манить своїми теплими днями, запахом трав, квітів так хочеться щоб і у наших дітей очі були веселими та щасливими. Тому для задоволення дитячих потреб та якісного відпочинку, пришкільний заклад «Містечко» Курилівського – це «паличка - виручалочка» для всіх батьків, які працюють.

В таборі  дуже цікаво, весело, а головне - діти знову разом зі шкільними товаришами! Кожний день розпочинався з ранкової зарядки, смачного сніданку, а далі прогулянка на свіжому повітрі, різні заходи та захоплюючі екскурсії. 02.06.2016 року була організована поїздка до парку культури м. Куп’янська з нагоди Дня захисту дітей. Дітям було запропоновано переглянути концерт, присвячений Дню захисту дітей, прийняти участь в іграх, розвагах та безкоштовно покататись на атракціонах. 03.06. 20116 року вихованці відвідали історико-краєзнавчий музей м. Куп’янська та пожежну частину. 

Павленко Діана Юріївна,                                                                                        член батьківського комітету                                                                              Курилівського ліцею

Альбом: Літо – чудова пора! Альбом: Літо – чудова пора! Альбом: Літо – чудова пора! Альбом: Літо – чудова пора! Альбом: Літо – чудова пора!
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8744 | Переглядів: 157Дата публікації: 14:05 08.06.2016
Версія для слабо- зорих