Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт»
Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт»

Поділитися новиною:

Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт»

З 30 травня 2016 року в Подолянській ЗОШ І – ІІІ ступенів працює пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт». Кожний день проходить цікаво та змістовно.

У день знайомств загони приготували кімнати відпочинку, куточки, емблеми загонів, презентували їх на святі «Подорож довжиною в літо». Всі діти взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Ми – за здоровий спосіб життя». Щодня в закладі відпочинку організовано цікаві екскурсії. Вихованці  вже побували в медичному коледжі, в краєзнавчому музеї   м. Куп`янська, катались на каруселях  у міському парку відпочинку, подорожували сеньківськими краєвидами, катались на катері «Петро І», були біля криниці Остапа Вишні. Незабутньою буде і екскурсія до Двурічанського природничого парку та до музею «Село майстрів».На ці поїздки витрачено 5000 грн спонсорських коштів. В день відкриття та в День захисту дітей спонсорами було закуплено солодощі, які прийшлися до смаку малечі.

         На святі  «Ми – діти України» вихованці  другого загону показали інсценівку про Україну, всі співали українські пісні, танцювали флеш-моб. У день капелюшок багато  школярів приготували цікаві капелюшки, які продемонстрували всім. Весело пройщла табірна клоунада, конкурс «Спритний загін», конкурс-презенктація поробок з природного матеріалу, конкурс  малюнків «Я люблю природу».

          Діти з задовленням відвідують заклад відпочинку, щодня пишуть відгуки про найцікавіше та розміщують їх на «Дереві вражень». 

Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт» Альбом: Пришкільний заклад відпочинку «Всесвіт»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8743 | Переглядів: 143Дата публікації: 13:53 08.06.2016
Версія для слабо- зорих