Пошук
Анонс подій
23.02.2018
26.02.2018
день - Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Продовження реєстрації на основну сесії ЗНО Організатор:Відділ освіти Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району, пункт реєстрації м.Харків, ХРЦОЯО
день - Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Участь в обласній фотовиставці «Територія пригод – 2018» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:26.02.2018 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»
27.02.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька»
Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька»

Поділитися новиною:

Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька»

Вже минуло дошкільне дитинство, Наступают учнівські роки, Та чому ж це клубок в горлі тисне, Чом сльоза на щоці в Вас, батьки?

31 травня свято випускного балу відбулося в Грушівському ДНЗ (ясла-садок) «Вишенька» Грушівської сільської ради. 14 випускників разом з вихователями Ольгою Хамайко та Яною Кучугурою прощалися з дошкільним дитинством. Сівши в літак, який пролетів над сторінками минулого та навіть трішечки заглянув у майбутнє випускники здійснили свій останній політ, асоціативно прощаючись з дитинством. 

Альбом: Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Випускний бал в Грушівському ДНЗ «Вишенька»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8704 | Переглядів: 144Дата публікації: 16:41 31.05.2016
Версія для слабо- зорих