Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Привітання голови обласної державної адміністрації І.Л. Райніна з нагоди свята Останнього дзвоника
Привітання голови обласної державної адміністрації І.Л. Райніна
з нагоди свята Останнього дзвоника

Поділитися новиною:

Привітання голови обласної державної адміністрації І.Л. Райніна з нагоди свята Останнього дзвоника

 

Дорогі школярі!

Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвонику!

 

Сьогодні – останній навчальний день року. Для дітей – це в першу чергу означає початок довгоочікуваних літніх канікул. Бажаю вам провести їх цікаво, відпочити, набратися нових вражень і 1 вересня повернутися до школи натхненними, з жагою до знань.

Випускникам бажаю досягти головного успіху, про який ви мрієте в ці дні, - вступити до тих вишів, які ви для себе обрали. Попереду на вас ще чекає складний та відповідальний червень – пора зовнішнього незалежного оцінювання.

Переконаний, що ви пройдете це останнє у вашому шкільному житті випробування гідно. Говорю це з упевненістю, тому що ми можемо пишатися успіхами, яких ви досягли. Понад 180 школярів нашого регіону цього року стали переможцями всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту робіт Малої академії наук. Це абсолютний рекорд у країні. Ви залишили далеко позаду учнів престижних столичних гімназій та ліцеїв. Отже місця в кращих вищих навчальних закладах України чекають на харків’ян.

Шановні освітяни! Ви багато вклали своїх сил і знань у цих дітей, а ще більше ви вклали в них своєї душі. У цей святковий день висловлюю вам сердечну вдячність за натхненну працю, за розуміння та підтримку, за покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідної Харківщини!

Бажаю всім вам добра та успіхів, міцного здоров’я та мирного неба над головою! В добрий путь, дорогі діти! Нехай вам щастить завжди і у всьому!

 

Голова

Харківської обласної

державної адміністрації                                 Ігор  Райнін

Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8673 | Переглядів: 240Дата публікації: 08:47 24.05.2016
Версія для слабо- зорих