Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»
Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»

Поділитися новиною:

Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»

Зовсім маленькими приходять діти до дошкільного навчального закладу. Але час летить швидко і настає хвилина прощання.

Красиве свято випускного балу «Країна червоних троянд» відбулося 20 травня 2016 року. Для  дітей відходить в минуле пора дошкілля і настає час підводити перші підсумки.

На святі були присутні  випускники, батьки, гості: методист відділу освіти Куп'янської районної державної адміністрації Давиденко Т.М., сільський голова Рудень Д.І., вчителька початкових класів Кислівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дроздова К.О. Щирі слова подяки линули на адресу колективу дошкільного закладу. Кожен із випускників одержав диплом, подарунки і низку гарних побажань.

 

 

Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Альбом: Випуск в школу в Кислівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8668 | Переглядів: 216Дата публікації: 10:33 23.05.2016
Версія для слабо- зорих