Пошук
Анонс подій
20.11.2017
день - Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
день - Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
21.11.2017
22.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ
Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ

Поділитися новиною:

Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ

В Кислівському дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) «Сонечко» з 25 по 29 квітня 2016 року пройшов «Тиждень безпеки» з метою додаткового проведення роз’яснювальних заходів серед дітей щодо дотримання ними правил безпечної поведінки та набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

Протягом тижня вихователями проводилися бесіди з дітьми, дидактичні, рухливі та сюжетно - рольові ігри, діти вчилися гасити вогонь, який залишили туристи, відпочиваючи у лісі. Після проведення практичних тренувань з евакуації діти пригощалися смачною польовою кашею.

Альбом: Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ Альбом: Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ Альбом: Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ Альбом: Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ Альбом: Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ Альбом: Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ Альбом: Тиждень безпеки у Кислівському ДНЗ
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8652 | Переглядів: 78Дата публікації: 09:53 18.05.2016