Пошук
Анонс подій
22.01.2018
24.01.2018
день - Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
10:00 - Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
25.01.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
"Великодня писаночка"
\"Великодня писаночка\"

Поділитися новиною:

"Великодня писаночка"

5 травня 2016 року у Глушківському ДНЗ "Берізка" було проведено святкову розвагу " Великодня писаночка".

    Розпочали свято хлопці-промінчики, які своїми дзвіночками розбудили усіх навкруги й сповістили про прихід весни, пробудження всього навкруги.  Маленькі пташки запросили дітей поводити гаївки та заспівати весняночки. Ведуча запросила усіх дітей прийняти участь у грі "Вербич". Вихованці молодшої групи виконали таночок "Каблучок";  старшої - "У мене, у тебе". Прозвучали святкові пісні: "Розмалюю писанку"; "Вийди, вийди сонечко"; "Курчата"  та тематичні вірші.

    Діти переглянули ляльковий спектакль "Пасхальна казочка", де  разом з героями (Писанкою, дівчинкою Орисею, Зайчиком, Курчатком, Ягнятком)  зрозуміли цінність справжньої дружби.

Далі дітей чекала захоплива ігрова тематична програма: "Катання яєць"; "Донеси яйце у ложці"; "Яйце котиться у гості до звірят";  "Найспритніший", тощо.

    За тиждень до свята було повідомлено про вимоги конкурсу на тему "Великодні свята", в якому взяли участь всі діти нашого дитячого садочка.

Святкова пасхальна розвага  залишила у дітей  яскраві враження, якими вони залюбки ділилися один з одним та з дорослими.

    

Альбом: "Великодня писаночка" Альбом: "Великодня писаночка" Альбом: "Великодня писаночка" Альбом: "Великодня писаночка"
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8651 | Переглядів: 103Дата публікації: 09:39 18.05.2016