Пошук
Анонс подій
20.11.2017
день - Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
день - Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
21.11.2017
22.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
День безпеки життєдіяльності у «Капітошок»
День безпеки життєдіяльності у «Капітошок»

Поділитися новиною:

День безпеки життєдіяльності у «Капітошок»

У Петропавлівському ДНЗ (ясла-садок) «Веселка» Петропавлівської сільської ради Купʼянського району Харківської області пройшов черговий день безпеки життєдіяльності.

Вихованці групи «Капітошки» разом з вихователем Шаркою Лілією Вікторівною закріпили знання про дорожні знаки,  сигнали світлофора, навички переходу вулиці з інтенсивним рухом автотранспорту, переглянули відеоматеріали «Дитина та безпечне середовище», змоделювали ігрову ситуацію «Один вдома» та «Зустріч з незнайомою людиною». Діти розповідали про те, чого не можна робити щоб не сталося біди. А значить вихователі і батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Нехай їм щастить!

Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8625 | Переглядів: 105Дата публікації: 16:18 10.05.2016