Пошук
Анонс подій
22.01.2018
24.01.2018
день - Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Заходи з відзначення Дня пам’яті героїв Крут Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
10:00 - Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.01.2018 10:00 Місце проведення:Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
25.01.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
День безпеки життєдіяльності у «Капітошок»
День безпеки життєдіяльності у «Капітошок»

Поділитися новиною:

День безпеки життєдіяльності у «Капітошок»

У Петропавлівському ДНЗ (ясла-садок) «Веселка» Петропавлівської сільської ради Купʼянського району Харківської області пройшов черговий день безпеки життєдіяльності.

Вихованці групи «Капітошки» разом з вихователем Шаркою Лілією Вікторівною закріпили знання про дорожні знаки,  сигнали світлофора, навички переходу вулиці з інтенсивним рухом автотранспорту, переглянули відеоматеріали «Дитина та безпечне середовище», змоделювали ігрову ситуацію «Один вдома» та «Зустріч з незнайомою людиною». Діти розповідали про те, чого не можна робити щоб не сталося біди. А значить вихователі і батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Нехай їм щастить!

Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок» Альбом: День безпеки життєдіяльності у «Капітошок»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8625 | Переглядів: 122Дата публікації: 16:18 10.05.2016