Пошук
Анонс подій
20.11.2017
день - Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
день - Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
21.11.2017
22.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Проведено нараду керівників та заступників керівників з навчально-виховної роботи
Проведено нараду керівників та заступників керівників з навчально-виховної роботи

Поділитися новиною:

Проведено нараду керівників та заступників керівників з навчально-виховної роботи

22 квітня 2016 року на базі відділу освіти Купянської районної державної адміністрації проведено нараду за темою «Нормативно-правові та організаційно-методичні засади організованого закінчення 2015/2016 навчального року, проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів, підготовки їх до зовнішнього незалежного оцінювання».

У роботі наради  взяли участь керівники та заступники керівників з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району. Провели нараду заступник начальника відділу освіти Балабай Валентина Іванівна та завідувач інформаційно-методичного центру Літвінова Ірина Вікторівна.

Учасники отримали адресну інформаційно-методичну допомогу з актуальних питань застосування нових нормативно-правових документів, що регламентують порядок організованого закінчення 2015/2016 навчального року, проведення державної підсумкової атестації учнів випускних класів початкової, основної та старшої шкіл, забезпечення виконання в повному обсязі робочих навчальних планів і навчальних програм, якісної підготовки учнів 11- х класів до зовнішнього незалежного оцінювання. 

Альбом: Проведено нараду керівників та заступників керівників з навчально-виховної роботи Альбом: Проведено нараду керівників та заступників керівників з навчально-виховної роботи Альбом: Проведено нараду керівників та заступників керівників з навчально-виховної роботи Альбом: Проведено нараду керівників та заступників керівників з навчально-виховної роботи
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8605 | Переглядів: 82Дата публікації: 09:03 10.05.2016