Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
РМО вчителів англійської та німецької мови
РМО вчителів англійської та німецької мови

Поділитися новиною:

РМО вчителів англійської та німецької мови

20 квітня на базі відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації відбулося засідання РМО вчителів англійської та німецької мови.

На засіданні розглядалися питання, щодо  підготовки учнів до складання ДПА та ЗНО у 2016 році (доповідач керівник РМО вчителів англійської мови, вчитель Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Барчугіна Л.В.). Вчителі англійської мови провели практичний блок по роботі з    тестовими завданнями ЗНО та ДПА.  Велику увагу було відведено питанню щодо   організації та планування  роботи  літніх мовних таборів (доповідач методист ІМЦ Кургузова С.Д.). Оголошено результати моніторингу участі та результативності  вчителів району у фахових конкурсах, семінарах, тренінгах. Здійснено аналіз результатів  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та німецької мови. У ході роботи   вчителям надано  рекомендації щодо використання фахової, науково-методичної літератури при підготовці до уроків, проведенні предметних тижнів та у роботі з обдарованими учнями. 

Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8552 | Переглядів: 222Дата публікації: 16:49 25.04.2016
Версія для слабо- зорих