Пошук
Анонс подій
24.11.2017
08:30 - Апаратна нарада відділу освіти Апаратна нарада відділу освіти
1. Про стан охоплення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району гуртковою роботою у 2017/2018 навчальному році»
2. Про підготовку до новорічних та різдвяних свят
Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.11.2017 08:30 Місце проведення:Відділ освіти

10:00 - Проведення конкурсного уроку учасниками І районного туру Всукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Фізична культура» Проведення конкурсного уроку учасниками І районного туру Всукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Фізична культура» Організатор:Відділ освіти Час проведення:24.11.2017 10:00 Місце проведення:Подолянська ЗОШ І-ІІІ ст.
25.11.2017
26.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
РМО вчителів англійської та німецької мови
РМО вчителів англійської та німецької мови

Поділитися новиною:

РМО вчителів англійської та німецької мови

20 квітня на базі відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації відбулося засідання РМО вчителів англійської та німецької мови.

На засіданні розглядалися питання, щодо  підготовки учнів до складання ДПА та ЗНО у 2016 році (доповідач керівник РМО вчителів англійської мови, вчитель Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Барчугіна Л.В.). Вчителі англійської мови провели практичний блок по роботі з    тестовими завданнями ЗНО та ДПА.  Велику увагу було відведено питанню щодо   організації та планування  роботи  літніх мовних таборів (доповідач методист ІМЦ Кургузова С.Д.). Оголошено результати моніторингу участі та результативності  вчителів району у фахових конкурсах, семінарах, тренінгах. Здійснено аналіз результатів  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та німецької мови. У ході роботи   вчителям надано  рекомендації щодо використання фахової, науково-методичної літератури при підготовці до уроків, проведенні предметних тижнів та у роботі з обдарованими учнями. 

Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови Альбом: РМО вчителів англійської та німецької мови
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8552 | Переглядів: 166Дата публікації: 16:49 25.04.2016