Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Розвиваємо мовлення дітей
Розвиваємо мовлення дітей

Поділитися новиною:

Розвиваємо мовлення дітей

Днями у Петропавлівському ДНЗ (ясла-садку) «Веселка» Петропавлівської сільської ради Куп'янського району відбувся проблемний семінар за темою: «Розвиток мовлення дітей дошкільного віку.

Метою, якого було розширення фахового рівня та професійної майстерності педагогів з проблеми діяльності дітей з мовленнєвого розвитку в ДНЗ. 

Вихователь-методист Каменюка Г.О. розповіла про один із способів розвитку мовлення та творчості дітей, а саме наочне моделювання засобами художньої літератури. На прикладі у ІІ молодшій групі було показано частину заняття з геометричними моделями.

     Вихователь ІІ молодшої групи Шарка Л.В. із свого досвіду роботи повідомила про використання ІКТ у роботі з дітьми. Презентувала добірку матеріалу з використанням анімаційних картинок для розвитку правильної звуковимови.

      Вихователь старшої групи Загоруйко Т.М. проінформувала педагогів про інноваційні форми і методи корекційно-освітньої роботи виховалів в ДНЗ та батьків вдома. Розробила пам’ятки для батьків,  у яких діти з мовленнєвими вадами.

      З учасниками семінару вихователь-методист  провела вправу «Причини-наслідки», метою якої було з'ясувати фактори, які є причиною мовної патології, визначали , які бувають мовленнєві порушення.

Вихователі закладу  на майстер-класі презентували розробки логопедичних вправ для дітей дошкільного віку. 

 

Альбом: Розвиваємо мовлення дітей Альбом: Розвиваємо мовлення дітей Альбом: Розвиваємо мовлення дітей Альбом: Розвиваємо мовлення дітей Альбом: Розвиваємо мовлення дітей
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8439 | Переглядів: 126Дата публікації: 09:08 29.03.2016
Версія для слабо- зорих