Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Практичний семінар для учителів початкових класів
Практичний семінар для учителів початкових класів

Поділитися новиною:

Практичний семінар для учителів початкових класів

18 березня у Гусинській ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся практичний семінар для учителів початкових класів Куп’янського району за темою: «Формування ціннісного ставлення до особистості».

Навчальний заклад гостинно приймав відвідувачів заходу.  Проведено відкритий урок позакласного читання у 4-му класі «На сонці тепло, а біля матусі добре», урок образотворчого мистецтва у 2-класі «Квіти на підвіконні», виховний захід «Весна і жінка – вічне джерело натхнення». Обговорено питання про реалізацію основних принципів виховання в роботі вчителів початкових класів (з досвіду роботи) та про організацію закінчення навчального року у початковій школі. Гості висловили подяку працівникам школи за отриманий досвід і знання. Семінар проведено на достатньому рівні.

Альбом: Практичний семінар для учителів початкових класів Альбом: Практичний семінар для учителів початкових класів Альбом: Практичний семінар для учителів початкових класів Альбом: Практичний семінар для учителів початкових класів Альбом: Практичний семінар для учителів початкових класів Альбом: Практичний семінар для учителів початкових класів Альбом: Практичний семінар для учителів початкових класів
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8412 | Переглядів: 138Дата публікації: 11:06 23.03.2016
Версія для слабо- зорих