Пошук
Анонс подій
20.11.2017
день - Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Участь в обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя» Організатор:Директор БДЮТ Ліненко Л.В. Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:На базі КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».
день - Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Заходи із вшанування пам’яті жертв Голодоморів Організатор:Відділ освіти Час проведення:20.11.2017 (протягом дня) Місце проведення:ЗНЗ району
21.11.2017
22.11.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Весняні свята у «Веселці»
Весняні свята у «Веселці»

Поділитися новиною:

Весняні свята у «Веселці»

«Березень дарує пролісків багато, і вітає любих мам із весняним святом!» – під таким девізом пройшли свята та розваги у всіх вікових групах Петропавлівського ДНЗ (ясла-садок) «Веселка» Петропавлівської сільської ради Купʼянського району Харківської області.

Діти разом з працівниками дошкільного закладу вітали своїх матусь та бабусь зі святом, співали пісень, виконували таночки, представляли показ мод та гралися разом з матусями та бабусями, а потім подарували власноруч виготовлені подаруночки. 

Альбом: Весняні свята у «Веселці» Альбом: Весняні свята у «Веселці» Альбом: Весняні свята у «Веселці» Альбом: Весняні свята у «Веселці» Альбом: Весняні свята у «Веселці» Альбом: Весняні свята у «Веселці» Альбом: Весняні свята у «Веселці»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8382 | Переглядів: 74Дата публікації: 09:39 18.03.2016