Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна
До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна

Поділитися новиною:

До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна

Милі жінки, добрі, любі! З новою весною Вас, з першими краплями! Мирного неба Вам, променистого сонця, Щастя заповітного, самого чистого! Багато Вам ласки, тепла, доброти, Нехай здійснюються Ваші мрії!

До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна. -  принесла теплі дні та гарний настрій. Цей тиждень був прикрашений Святковими ранками присвяченими найбільш улюбленному святу  -  8 Березня, бо у цей день дітки вітають своїх любих мам, бабусь, сестричок.02.03.2016 року відбулося свято у самих маленьких нашіх вихованців «Мамо – сонечко моє!» (вихователі Попова О.В., Забудько М.І., муз.керівник Костенко І.І.), 03.03.2016 року  вихованці старшої групи  представили свій  «Сюрприз для мами!» (вихователь Приходько В.М., музкеріник Костенко І.І.), 04.03.2016 року завзято танцювали та весело співали малюки середньої групи «У світі все починається з мами!» (вихователі Кобилкіна Т.В., Архипова В.І., муз.керіник Костенко І.І.) .

Свята видалися дуже зворушливими, повними любові та ніжності. Напередодні  діточки не тільки вчили вірші та пісні, а ще, разом з вихователями майстрували для мам та бабусь подаруночки.

Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна Альбом: До Курилівського садочку «Калинка» завітала Весна
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8346 | Переглядів: 190Дата публікації: 10:45 14.03.2016
Версія для слабо- зорих