Пошук
Анонс подій
26.09.2017
28.09.2017
30.09.2017
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері
Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері

Поділитися новиною:

Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері

Приходить щороку на початку весни надзвичайно гарне свято, яке символізує жіночність, красу і ніжність - 8 Березня. Не оминуло воно і дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок».

. Не оминуло воно і  дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок». 01.03.2016 та 02.03 2016 відбулись свята, присвячені цьому чудовому дню. І молодші, і старші дошкільнята з надзвичайною теплотою та ніжністю вітали своїх любих матусь, бабусь, дарували їм таночки та пісні, віршики, слова подяки, поцілунки і, звичайно, виготовлені власними руками подарунки – святкові листівки з квітами.

Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері – важлива складова морально-духовного виховання дітей, запорука благополуччя та моральної стабільності суспільства.

Нехай же життя несе Вам тільки щастя, дорогі жінки, мирного неба Вам, краси та любові! Вдячні дитячі серця б’ються з трепетом та ніжністю, коли їх обіймають найкращі в світі МАМИНИ руки! 

Альбом: Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері Альбом: Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері Альбом: Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8343 | Переглядів: 88Дата публікації: 08:57 14.03.2016