Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері
Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері

Поділитися новиною:

Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері

Приходить щороку на початку весни надзвичайно гарне свято, яке символізує жіночність, красу і ніжність - 8 Березня. Не оминуло воно і дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок».

. Не оминуло воно і  дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок». 01.03.2016 та 02.03 2016 відбулись свята, присвячені цьому чудовому дню. І молодші, і старші дошкільнята з надзвичайною теплотою та ніжністю вітали своїх любих матусь, бабусь, дарували їм таночки та пісні, віршики, слова подяки, поцілунки і, звичайно, виготовлені власними руками подарунки – святкові листівки з квітами.

Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері – важлива складова морально-духовного виховання дітей, запорука благополуччя та моральної стабільності суспільства.

Нехай же життя несе Вам тільки щастя, дорогі жінки, мирного неба Вам, краси та любові! Вдячні дитячі серця б’ються з трепетом та ніжністю, коли їх обіймають найкращі в світі МАМИНИ руки! 

Альбом: Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері Альбом: Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері Альбом: Виховання поваги, шанобливого ставлення до жінки, матері
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8343 | Переглядів: 155Дата публікації: 08:57 14.03.2016
Версія для слабо- зорих