Пошук
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент»
Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент»

Поділитися новиною:

Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент»

В рамках британо-українського проекту «Створення інклюзивного безпечного середовища в навчальних закладах і громадах» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» 4-5 квітня в Коференц-холлі міста Ірпінь Київської області відбувся навчально-практичний тренінг «Проектний менеджмент», в якому взяли участь представники Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів директор Канцедал Г.В. та заступник директора з виховної роботи Щира А.В.

З грудня 2015 року Глушківська ЗОШ І-ІІІ ступенів бере участь в британо-українському проекті «Створення інклюзивного безпечного  середовища в навчальних закладах і громадах» Всеукраїнського  фонду «Крок за кроком» в рамках програми «Школа як осередок розвитку громади», впроваджуючи методику «Кола друзів». Під час тренінгу учасники (дев’ять громадсько-активних шкіл з Харківської, Луганської,  Запорізької, Дніпропетровської  областей) отримали теоретичну та практичну допомогу в написанні проекту кожною з громадсько активних шкіл, що направлений на реалізацію потреб громади, розвиток громад, підтримку внутрішньо переміщених осіб та їх дітей, дітей з особливими потребами для отримання гранду від Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Фонду «Інституту Відкритого суспільства», і який стане фінансовою підтримкою в реалізації проекту.  

         Тренінг проводився тренерами Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Королюк С.В., регіональним координатором програми «Школа як осередок розвитку громади» в Полтавській області та Боярчук О.І., регіональним координатором програми «Школа як осередок розвитку громади» в Київській області за участі координатора Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Ворон М.В.

         Всі учасники сповнені яскравих вражень від проведення тренінгу, який був надзвичайно пізнавальним і корисним, за що дуже вдячні його організаторам. Під час тренінгу учасники розглядали методи вивчення потреб громади, креслили карту громади, вчились визначати мету і завдання майбутніх проектів, відбувався вільний обмін думками та активна взаємодія всіх його учасників. З новими знаннями, ідеями та сповнені натхнення повернулись представники нашої школи додому. Попереду напружена робота – вивчення потреб громади, написання проекту, його реалізація. А також майбутні тренінги, яких ми з нетерпінням чекаємо! Впевнені, що тільки в спільній праці школи, учнів та громади можна досягти значного успіху!

Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент» Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент» Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент» Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент» Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент» Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент» Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент» Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент» Альбом: Участь в навчально-практичному тренінгу «Проектний менеджмент»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8342 | Переглядів: 120Дата публікації: 08:56 14.03.2016
Версія для слабо- зорих