Пошук
Анонс подій
23.05.2018
24.05.2018
25.05.2018
Докладніше
Посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька»
Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька»

Поділитися новиною:

Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька»

Початок весни приносить з собою найгарніше свято – мамине. 3 березня зустрічали Весну-красну, а разом з нею святкували свято мам вихованці Грушівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Вишенька» Грушівської сільської ради.

В групі раннього віку дівчинка-Веснянка принесла з собою  перші весняні квіточки і запросила в гості на свято Весну. Маленькі вихованці  разом з вихователем Ольгою Онопко співали, грали, розповідали вірші та навіть допомагали бджілкам збирати перший мед.

ІІ молодша група разом з вихователем Наталією Крейдун вітала своїх милих бабусь та матусь зі святом  по іншому: вихованці  перетворилися на джентльменів та справжніх дам. Ось так вже  по дорослому вітали своїх самих дорогих людей. Слова щирої любові, наймиліші побажання та звичайно цілунки – що ще може стати доказами щирих почуттів. А на згадку про свято, звичайно, дарунки, виготовлені своїми руками.

В день святковий у садочку відбуваються дива. Все, чого жінки захочуть – їм дарує дітвора. Старша група разом з вихователем Ольгою Хамайко – посадила чудо-дерево, на якому виросли красиві чарівні  шляпи – це дарунки для милих та чарівних жінок. Дівчатка приміряли різнокольорові шляпки і збувалися їх таємні бажання.  А золота шляпка розгадувала побажання  всіх присутніх дівчат, матусь, бабусь і … навіть  хлопців. Вона відкривала секрети дітвори: навіть таємні, про перше кохання… 

Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька» Альбом: Святкування 8 березня в Грушівському ДНЗ «Вишенька»
Web-адреса: vokrda.kuprda.gov.ua/news/id/8341 | Переглядів: 198Дата публікації: 08:50 14.03.2016
Версія для слабо- зорих